1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PMT HACK pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez manhut88, Sierpień 8, 2011.

1. manhut88

manhut88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pytanie odnośnie wyciągnięcia klucza metodą PMT HACK. Mój napęd to liteon 74850 jego FW to 0251. Był on już przerobiony lecz ową przeróbkę cofnęło wiadomo co.
    I tu moje pytanie czy posiadając Probe zrobionego z tego tematu http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/jak-wykonac-samemu-probe-spear-do-liteona-tutorial-40125.html i wzięcie zasilania z konsoli mogę użyć tej metody? Jeżeli nie to czy robiąc zasilanie z włącznikiem takie jak tu http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/zasilanie-napedu-xbox-360-z-komputera-83840.html i użycie tamtego probe da radę odczytać klucz?
    Bardzo proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1060
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie da rady. Musisz zrovic pmt hack a nie stary spear do v1

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

4. manhut88

manhut88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a da rade zrobić pmt hack w domowych warunkach?

5. deploytbb

deploytbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Da rade nawet jak masz zapalniczkę zamiast lutownicy.

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
Wczytywanie...

Poleć forum