1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Po aktualizacji konsoli (RGH) zniknęła zawartość wbudowanej pamięci

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ph0enix, Wrzesień 19, 2013.

1. ph0enix

ph0enix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Problem generalnie jak w temacie. Konsola wyjęta po długim nieużywaniu, okazało się, że do uruchomienia nowszych tytułów wymagana była aktualizacja (była wersja 14699) . Zgrałem więc flashdmp.bin z konsoli, i zrobiłem wersję 16537, aktualizacja ok, wszystko ruszyło. Po uruchomieniu okazało się że wewnętrzna pamięć konsoli wymaga sformatowania, a co za tym idzie do krainy wiecznych łowów odeszły profile i savy.
    Posiadam oczywiście flashdmp.bin - niewiem tylko czy w jakiś sposób może pomóc rozwiązać mój problem.

Wczytywanie...

Poleć forum