1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Po aktualizacji xbox czyta gry jako DVD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jungle, Czerwiec 17, 2011.

1. Jungle

Jungle Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po uruchomieniu Dragon Age 2, wyskoczyła aktualizacja z płyty wraz z grą, wyskoczyło okienko że nie przebiegła udanie, więc ściągnąłem aktualizacje na pen drive i zainstalowałem, po tej aktualizacji żadna gra nie chce już działać. Wszystkie gry xbox chce odczytywać jako DVD, próbowałem z activate ale nie pomaga, Proszę o pomoc !!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    No co ty?? Niemożliwe !!
    Pomoc znajdziesz używając funkcji szukaj na forum.

4. Jungle

Jungle Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No skoro już się pofatygowałeś, to może POMÓŻ mi znaleźć odpowiedni wątek ?

5. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    bitte , dziennie jest kilka tematów na ten temat , wystarczy przejrzeć pierwszą stronę , ale po co.....??

6. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Niestety ja ci nie pomogę, bo nie toleruję ignorancji i lenistwa.Dziennie powstaje kilkanaście takich tematów, wystarczy się rozejrzeć.
    A co mi tam, usunąłeś sobie flasha, tylko ponowna przeróbka ci pomoże. Za ignorancję się płaci

Wczytywanie...

Poleć forum