1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Po ilu mniej więcej dniach od tego mail'a doszedł wam produkt

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Famous, Marzec 13, 2013.

1. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    "Numer zlecenia #: xxxxxxxxx
    Uprzejmie informujemy, że product zastępczy opuścił nasze centrum serwisowe. Proszę wziąć pod uwagę, iż czas dostarczenia przesyłki może zająć do 28 dni. Gdyby nie otrzymali Państwo produktu w wyżej wymienionym czasie, bardzo prosimy o kontakt z naszym Centrum Obsługi Klienta."

Osobiście nie chce mi sie wierzyć żeby 28dni coś mi szło bo nie raz zamawiałem rzeczy z UK albo USA i dochodziły do 1.5tyg.
    up zależy mi na odpowiedzi

//Rozumiem że zależy Ci na odpowiedzi ale jednak trzymamy się zasad
    Odświeżamy do 24h
    ~z0nk31

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    jak masz numer mozesz sledzic koło tygodnia

4. Famous

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    dostałem tylko to co wysłałem na forum, żadnego numeru ;\\

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    to przeciez na gorze tej twojej wiadomosci jest numer zlecenia, a nie chce mi sie wierzyc zeby byly same x

6. Famous

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    no tak, to sprawdziłem już ale tam tylko jest "wysłane do domu" i tyle a już 8dni temu ten mail doszedł ^^

7. MrDudi

MrDudi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie pamiętam dokładnie ale czekałem chyba jakieś półtora tygodnia także póki co nie masz się co niecierpliwić. myślę że 2 tyg to max. to jest jakoś tak że do nich idzie kurierem szybko a z powrotem chcą zaoszczędzić i expresem nie wysyłają ino normalnie (Poczta Polska ? :D). poza tym u mnie było jakoś tak ze listonoszowi nie chciało się koperty z padem nosić i zostawił to na poczcie a samo awizo władował do skrzynki (na poczcie się tłumaczyli ze nie zastali nikogo w domu a specjalnie czekałem i widziałem listonosza hehe). także jak bym sprawdzał skrzynkę na listy , 2 tyg maxa , a później się dopytał na poczcie czy nie ma czegoś dla mnie.

Wczytywanie...

Poleć forum