1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Po jakim czasie ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez OrangeMan, Wrzesień 27, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. OrangeMan

OrangeMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Biestrzykowice
    Po jakim czasie u was konsola robi sie ciepla ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Bez kitu ja nigdy nie widziałem żeby moja konsola była ciepła lub gorąca! Przynajmniej jak dotykam obudowę z góry i boków nawet ostatnio jak grałem 20 godzin w Deus Ex. Z wnętrza też jakieś specjalnie gorące powietrze nie leci. A mam Elite z Jasperem

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    slimka się szybko nagrzewa na dashu w 30min w grze okolo 10min

5. FoX94

FoX94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ''nagrzewa się'' to znaczy ''wydala'' ciepłe powietrze ;F dotknij boki lepiej u mnie po 30 min czuć ''coś'' (Mafia 2,Tekken6)

6. maciejq

maciejq Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    moja z iextreme 1.6 czyli troche starsza, jeden z pierwszych wypustow z jasperem juz nie nagrzewa sie specjalnie... bynajmniej nie zauwazylem tego.

7. kania-ssj4

kania-ssj4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Janów Lubelski
    Wszystko zależy gdzie masz tą konsolę położoną....Jak masz swobodny przepływ tak żeby było z 15 lub 20 cm. wentylatory od jakiejś zabudowy czy coś takiego to napwet nie powinna być ciepła...Mam elite z rok i nigdy nawet nie była ciepła nawet po graniu w dantes do 5 nad ranem...A włożyłem ją w szafkę pod telewizorem i wystarczyła godzina grania żeby gotować na niej jajka i tosty^^....A i slim chyba szybciej się nagrzewa...Nie prawda?

8. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No własnie wy mowicie przede wszystkim o elite, arcade które z odprowadzaniem Ciepła miały problem wiec nie bylo jego czuc. Jezeli chodzi o slim to jezeli bok jest cieply to mozna tylko sie cieszyc ze cieplo jest dobrze odprowadzane więc - xbox 360 slim musi byc cieply przy wylocie powietrza:)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum