1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Po ostatniej aktualizacji gracze mają problemy z Call of Duty: Ghosts na Xboksie One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 7, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Gracze z całego świata donoszą, że ostatnich patch do Call of Duty: Ghosts zdecydowanie pogorszył wydajność gry na Xboksie One. Według niektórych graczy liczba klatek na sekundę spada nawet poniżej 20!
    Nowe pliki miały poprawić stabilność gry, wprowadzić odrobinę balansu w rozgrywce oraz przygotować urządzenia na dodatek Onslaught, jednak po zainstalowaniu łatki produkcja działa zdecydowanie gorzej. Spadki FPS-ów są widocznie na pierwszy rzut oka, a u niektórych zainteresowanych pojawiają się nawet problemy z obrazem.

Dlaczego tę wiadomość upiększa grafika z Stonehaven? Ponieważ według ostatnich informacji właśnie na tej mapie Ghosts działa najgorzej. Liczne wybuchy i efekty powodują, że pozycja jest słabo grywalna.

Zapewne w najbliższym czasie posiadacze Xboksów One otrzymają kolejną aktualizację. Spotkaliście się z tym problemem? ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    A na ps4 nie ma tego problemu ofc?

4. dragus1208

dragus1208 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chojnice
    Ta fala hejtu skończy się dopiero jak pojawi się następna generacja?? Tym razem może na ps4 nie pojawił się ten błąd bo jest to zupełnie inna latka. Ale innym razem kiedy jakiś bug pojawi się na ps4 a na x0 będzie działać dobrze to nikt się nawet z hejterów nie odezwie. Jak chcecie pisać takie komentarze to sobie lepiej darujcie bo to tylko pokazuje jaki poziom inteligencji sobą reprezentujecie.

1 osoba to lubi.
  5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    dragus1208 gdzie Ty tu widzisz falę hejtu? Chrupnięcia w grze, które wystąpiły dopiero po którejś tam łatce, to wina twórców. Nikt tu się nie czepia osiągów Xbox One. Dajże chłopie na luz.

6. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    pierwsze słysze żeby tak było.

7. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    Wszystko Śmiga jak ta lala (mówię o CODG naX1)

8. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    dragus1208, a ciebie co boli?? tzn, że jak jest jakiś problem(a jest!), to juz nie mozna o nim wspomniec, bo ty to za falę hejtu uznasz? :D
    ps. jesteś klinicznym przykładem fanbojstwa. takiej lżejszej odmiany hejtu.
    a nius wazny, bo techniczny.

1 osoba to lubi.
  9. DzaceQ

DzaceQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie którzy poprostu nie mogę pogodzić się z faktem, że w tej generacji xbone przegrało pod każdym względem głównie technicznym. Fanboje nie mogą tego przełknąć, dlatego wszystko cokolwiek napisze się na ms bądź na x odbierają za atak i obracają kota ogonem, że niby nie ma problemu, że to tylko hejt itd. Trochę luzu. Polecam kupno ps4.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

10. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Tu trochę się nie zgodzę bo według mnie przegrały OBYDWIE KONSOLE (XONE jak i PS4) bo jak dla mnie to prawie zabytki muzealne z tym hardware'm który sobą reprezentują i żadna z tych konsol nie powinna nosić miana NEXTGEN...
    To tak w skrócie moje zdanie na temat nowych konsol...

11. DzaceQ

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ^^zgadzam się dlatego też kupiłem porządnego laptopa by coś pograć z lepszą niż tą "next genową" grafiką nowych konsol. Co nie zmienia faktu, ze jeśli już wybierać to ps 4 ma lepsze bebechy.

12. dragus1208

dragus1208 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chojnice
    Ja nie jestem po żadnej stronie. Jak na dzisiejsze realia to i X0 i PS4 to szajs. Nie mówię również o ogłoszeniu newsa z problemami. Chodziło mi o komentarz ad1 który musiał podkreślić że na ps4 oczywiście ten problem się nie przytrafił i nigdy żadnego innego na ps4 nie będzie. To dla mnie hejt.

13. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja tam widze znak zapytania, a nie zdanie twierdzące, ale dobra, hejt...

14. maxoff

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ale panowie czy to ważne... raz przytrafi się to jednej konsoli, a drugi raz na innej grze może drugiej.
    Z tego co widać to prawdopodobieństwo takiej przypadłości jest duże bo producenci coraz mniej nie przykładają się do gier, a nawet łatek które wydają, a jak widać na tym przykładzie nawet nie bardzo chciało im się przetestować tego patcha przed wpuszczeniem go do sieci.
    Jedną łatką poprawią jedno, a drugie popsują.... ech takie coś nie powinno w ogóle mieć miejsca bo psuje całokształt jak i same chęci do gry.

15. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    no ale my to wszyscy wiemy. ale burdl zaczal sie, bo ktos uznał tego niusa za kolejną falę hejtu :D

16. smyk99

smyk99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin, Poland, Poland
    Blablabla, chcecie ładna grafikę i 60 fps-ów? To sobie kupcie (porządny) komputer.

Wysłane z Xperi J przy użyciu Tapatalka

17. DzaceQ

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bądź porządnego lapka ;-)

18. maxoff

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    O tym każdy już wie że dzisiejsze nextgeny są "cieńkie" jeśli chodzi o hardware i wydajność ale nie zmienia to faktu że będzie kilka niezłych gierek które wyjdą jedynie na XONE i PS4, a nie będą dostępne na PC.
    Sam złożyłem dobry PC bo lubię wypasioną grafę w grach, i mam dość ciągłych kompromisów odnośnie obcinania detali, obniżania jakości textur, rozdzielczości itp. tym bardziej że gry na konsole są prawie 2x droższe niż na PC, a oferują MNIEJ i GORSZEJ JAKOŚCI GRAFIKĘ.
    Jednak jak tylko wyjdzie na XONE lub PS4 jakaś gra na której mi zależy to wtedy dla tej gry kupię znów konsolę na miesiąc, dwa i pogram w dany tytuł...

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum