1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Po podłączeniu xboxa lanem do laptopa zawiesza się internet - pomocy

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez zywiec99, Grudzień 13, 2008.

1. zywiec99

zywiec99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piła
    Witam

Mój problem jest następujący. Otóż po podłączeniu mojej 360'ki kablem do sieciówki w laptopie moge połączyć się z live, ale tylko przez chwilę. Po krotkim czasie zawiesza mi się internet zarówno w laptopie jak i na iksie. Po odłączeniu kabla wszystko wraca do normy. Od razu zaznaczam, ze nie mam wlaczonej zadnej opcji rozłączania wirelessa po podpieciu kabelka. Wrecz przeciwnie polaczenie bezprzewodowe jest caly czas aktywne (nie zrywa sesji, widzi siec oraz router) Niestety nie mogę znalezc przyczyny, szukalem podobnego przypadku praktycznie wszedzie, niestety bez rezultatu. Internet dociera do laptopa bezprzewodowo z routera (znajduje się w innym pomieszczeniu, dlatego nie ma mozliwosci podpiecia bezposrednio). Na laptopie mam wgranego XP sp3, mialem wczesniej problem ze skonfigurowaniem udostepniania polaczenia internetowego (ICS), ale zostal rozwiazany (problem z ip 192.168.0.1 - obeznani w temacie wiedzą o co chodzi). Moj router to D-Link DI-524, a internet mam przez modem z kablowki. Bardzo prosze o pomoc, nie chce wydawac kolejnej kasy na wireless network adapter do iksa. Chodzi mi tylko, ze moc wbic od czasu do czasu na marketplace.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    kup sobie tp linka i podłacz lanem do xboxa i zrob most miedzy dwoma bezprzewodowymi roterami. szybko w miare tanio i bezrzewodowo :)

4. zywiec99

zywiec99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piła
    Myślałem o tym, ale jest to dla mnie wyjscie ostateczne, kiedy wszystkie inne próby zawiodą. Niewiem może to wina routera, coś trzeba w ustawieniach zmienic, troche tam probowalem pozmieniac, ale bez rezultatow. Wczesniej z routerem Netgar WGR614 i Vista na pokladzie laptopa wszystko chodzilo bez problemow podlaczone w ten sam sposob, wiec teraz tez mysle, ze da sie to jakos ustawic.

Wczytywanie...

Poleć forum