1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Po przeróbce RGH konsola albo nie startuje albo zawiesza się po kilkunastu sekundach

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez erbeka, Maj 7, 2014.

1. erbeka

erbeka Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź/Niewiadów
    Witam,
    wczoraj zawiozłem konsolę do serwisu celem przerobienia jej na RGH. Po powrocie do domu spróbowałem ją uruchomić. Przy pierwszej próbie FSD się załadował, zacząłem "chodzić" po menu żeby się z nim zapoznać i nagle konsola się zawiesiła. Spróbowałem uruchomić drugi raz, zatrzymała się już na białej planszy xbox. Dostałem informację, że mam spróbować uruchomić konsolę z pendrive, i podmienić na dysku konsoli pliki z FSD. Na początku w ogóle mi się to nie udawało bo konsola za każdym razem wieszała się na białej planszy, za którymś razem udało się uruchomić ją z pendrive - podmieniłem pliki z FSD, ale nadal to samo - albo nie uruchamia się wogóle (zwis na logo xbox), albo wiesza się dopiero na planszy z logo Freestyle, albo się uruchomi ale po kilkunastu sekundach znowu zwis.
    Próbowałem uruchamiać bez dysku - ta sama sytuacja.
    Jak odpalam ją z przycisku wysuwania tacki to uruchamia mi się xell, ale dochodzi do momentu "looking for files on local media and tftp" i tam kręci się już w kółko i czegoś szuka.

PS. Jestem laikiem jeżeli chodzi o RGH - do tej pory miałem LT 3.0, nagrywałem płyty i grałem i tyle miałem wspólnego z modyfikacjami, więc proszę o wyrozumiałość :).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Jaka wersja konsoli oraz która wersja rgh?

4. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Zapewne Falcon, czyli ma Freez Booty, a specjalista chyba o tym nie wiedział albo nie spawdził jej dokładnie. Oczywiście to moje przypuszczenie. Jeśli jednak Falcon to konsola do poprawki

5. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    No tak też stawiam :)

6. Boll

Boll Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zduńska Wola
    Widze że kolega z Łodzi. Nawet jakos mnie to nie dziwi, serwisy z tego miasta nie słyną z dobrej opini. Napisz kolego jaka konsola i jakie rgh. Jezeli masz gwarancje na RGH to oddaj spowrotem i niech robia.

7. erbeka

erbeka Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź/Niewiadów
    Zgadza się jest to Falcon. RGH nie robiłem w Łodzi, tylko w polecanym tutaj serwisie w Pabianicach. Posta napisałem, ponieważ serwis był już po godzinach pracy i myślałem że uda mi się samemu rozwiązać problem z Waszą pomocą. Zanim przeróbka została zrobiona, to zostałem poinformowany o problemach z Falconami - więc nam nic do zarzucenia osobie, która przerabiała mi konsolę.
    W każdym razie serwis odpowiedział na moje maile, przygotował mi nowego nanda, wraz z instrukcją jak go wgrać i od tamtej pory wszystko hula aż miło - także ja również mogę ich z czystym sumieniem polecić - ich pomoc nie ogranicza się tylko do instalacji rgh i przyjęcia płatności za usługę :D

Wczytywanie...

Poleć forum