1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Po przerobieniu.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Naled, Maj 2, 2011.

1. Naled

Naled Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzisiaj facet zrobił mi ten lt+. Na miejscu włożył do napędu Bulletstorma i działał bez problemu. Wcześniej na konsoli była przeróbka jakaś, ale nie pamiętam jaka. W każdym bądź razie gry patchowałem na wave 3/2 i działały. Potem przez nieuwagę kuzyn podłączył xboxa do internetu i np. Call Of Duty BO, nie działało, było napisane chyba: Płyta jest uszkodzona coś w ten deseń.
    Teraz w domu podłączyłem konsolę i CoD włącza się, ale potem czarny ekran i dup*. Co jest?
    I facet powiedział mi, że teraz spokojnie mogę grać przez neta. Prawda to? :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Chyba masz flage, więc lt czy nie, czuje bana w powietrzu.

4. Naled

Naled Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A co z np. Call of Duty?

5. Tofik504

Tofik504 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gry z ap25 muszą mieć wgranego patcha co robi się za pomocą abgx360 w wersji 1.05 (wystarczy w zakładce autofix wybrać level 3) i program sam pobierze patcha i go wgra chyba że to polska wersja gry wtedy nie wgrasz patcha bo do polskiej wersji ich po prostu niema! A i gry niemogą mieć zmienianego wave czyli albo musisz przywrócić oryginalny wave (też to sie robi w abgx ale niewiem jak bo nigdy tego nie robiłem bo nie musiałem i nie che Cie wprowadzić w bląd) albo pobrać grę od nowa przepuścić przez abgx i nagrac na płytke i sie cieszyć. Odnośnie live to ban raczej pewny ale to Twoja konsola wiec jak chcesz to graj może unikniesz bana, a jak nie to czuj sie ostrzeżony ......

6. Naled

Naled Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Człowiek zrobi, potem pomyśli. Właśnie sprawdziłem i konsola jest oflagowana... Ale o tyle dobrze, że w nowe tytuły pogram :)
    Na necie nigdy nie grałem więc nie będzie mi to specjalnie potrzebne do szczęścia :) Czyli teraz tylko zostaje kupno nowej konsoli, a tą najlepiej sprzedać?

7. Skillah

Skillah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak sprawdziles, ze konsola jest oflagowana?

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Programem do tego;)

9. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Ktory nijak sie ma do prawdy bo niby skad ten program ma wiedzec ze dana konsola ma bana, moze od m$ ?

10. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    latwo sie dowiedzieć ze chodzi o program Xval, trzeba pisać serial konsoli i X value , ktory jest w informacjach systemowych i wyświetla mi flage "AP 2.5 Challenge failed.", ponieważ program wyczytuje z secdata.bin informacje, chodz na stronie m$ moge normalnie oddac konsole do naprawy.

11. o4ka

o4ka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ten program Xval to fake znajomemu pokazalo Secdata Clean a gdy podlaczyl konsole do neta to odrazu zlapal bana takze nie ufajcie mu za bardzo

12. darnx33

darnx33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    też czytałem o tym programie najłatwiej sprawdzić dzwoniąc do ms i zapytać czy ma się gwarancję nadal jak nie ma a powinna być tzn że banik będzie

13. Naled

Naled Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie bardzo rozumiem. Moja konsola ma [chyba] ponad 3 lata więc na gwarancji na pewno już nie jest.
    Mam zadzwonić pod ten numer: 00800 441 17 96 ?
    I zapytać po prostu czy jest oflagowana? Czy jak gdzieś widziałem wersję: Witam chciałem kupić na serwisie allegro używaną konsolę, lecz mam pytanie czy konsola nie jest oflagowana?

14. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak, albo próbujesz zarejestorować konsolę na stronie microsoftu i zglosic naprawe.

Wczytywanie...

Poleć forum