1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

po przerwie...

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez prourug, Październik 16, 2013.

1. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Witam serdecznie po przerwie...konsolą którą miałem została sprzedana...jednak po pewnym czasie to okazało się silniejsze i dziś nabyłem Xbox-a ponownie...Mam nadzieję że będzie mi służył.

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Wszystko zależy od tego jaki model kupiłeś. Jeśli Jasper lub Slim to spoko. Raczej nie musisz się martwić i konsola Ci długo posłuży. Granie to pasja i ciężko tak ot sobie ją rzucić a poza tym pozwala zapomnieć na moment o tej beznadziejnej rzeczywistości, która nas otacza w tym dziwacznym kraju.

Witaj ponownie.

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    chyba że ci żona nie pozwala grać :X to jest beret i trzeba szukać pretekstów żeby wyrwać się do sąsiada na partyjkę w Cod'a

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum