1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Po sformatowaniu dysków - instalacja i konf

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez didi1, Marzec 28, 2016.

1. didi1

didi1 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam kilka pytań, kupiłem 3 dni temu konsole uzywana i chciałem pousuwać wszystko z niej i zrobiłem formata dysku twardego i pamieci w konsoli 4 gb bo myslalem ze cale oprogramowanie jest w chipie a nie na konsoli :))

Usuneło mi się całe oprogramowanie do RGH, musze na nowo wszystko wgrac/ustawić i nie wiem do konca jak sie za to zabrać :

1. Nagralem płyte i na niej XeXMenu_v1.1-ISO wczytałęm z pan drive Aurora 0.5b i przeszedł mi na aurore ale mam cały ten folder zgrać na dysk 4gb w xbox czy jak to ugryzc zeby on na stałe właczał sie przy uruchomieniu konsoli ?
    2. czy łatwiej ustawic FSD czy aurore ?
    3. konsola posiada RGH +LT 3.0 czy musze cos ustawiac po wgraniu aurory/FSD ?
    4. Jest nowsza aktualizacja SystemUpdate_17489_USB czy moge ja zainstalowac i nic mi nie zepsuje ?
    5. Czy żeby działal kinekt musze wprowadzac jakies ustawienia zeby go wykrył i działał ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. didi1

didi1 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    temat do usuniecia :)

Wczytywanie...

Poleć forum