Po włączeniu świecą sie 3 czerwone lampki - pomocy!!!!!!!!!

arcadio82

Świeżak
Świeżak
Witam jakiś czas temu kupiłem konsolę używaną i wszystko było ok do czasu jak kilka dni temu driftując po torze nagle gra się zwiesiła pokazały się jakieś paski na telewizorze i tyle, miałem starego boxa tak się czasami działo więc myśle sobie restart i ok. Po restarcie zaśweciły się 3 diody na czerwono i nic. więc znów restart teraz poczekałem ok 10 min. Pomogło ale na lakieś 5 min gry i znów, próbowałem wszystkiego inna gra, bez pamięci nie włączając gry i zawsze to samo!!!!!!! Znajomy powiedział mi że to od prze grzania się więc rozebrałem odkurzyłem i na rozebranej spróbowałem bez rezultatu, ja podejrzewam że sypie się oprogramowanie ale chcę zasięgnąć języka u usób, które są doświadczone - POMOCY!!!!!! Bez iksa tracę sens życia
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Masz RRODA kolega czytaj o tym już chyba nie ma snesu zakładać nowego tematu bo w google albo w wyszukiwarce forum wpiszesz RROD to będzie mnóstwo tematów , sprawdź kod a potem reeabling , ok 150zł i przez jakiś czas będzie dobrze jeszcze podaj jaka to konsola rok , albo jaka płyta Xenon/falcon/jasper
 

alqu

Banned
Dostałeś RROD-a nie możliwe że o takim czymś nie słyszałeś do naprawy daj ale jak dasz do naprawy to i tak konsola długo nie pochodzi jak będziesz grał mało to z 1.6 roku wyrzymie
 

arcadio82

Świeżak
Świeżak
słyszałem ale myślalem że muszą się świecić wszystkie diody. rok produkcji to 2006-09-11
 

alqu

Banned
no to się nie dziwie 2006 to starsze wersje jak dla mnie to się już nie opłaca naprawiać kup sobie używanego jaspera używki strasznie tanie a bezawaryjne praktycznie
 

arcadio82

Świeżak
Świeżak
ok. dzięki za podpowiedz. Dodatkowo xbox 1 teraz mi się sypnoł i chyba crzeba iść po kratę piwa i się znieczulić
 

tumispada

Użytkownik
Użytkownik
Niestety takie życie:(
 

Do góry Bottom