1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

... po włączeniu ...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez djpenny, Grudzień 10, 2009.

1. djpenny

djpenny Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanko jak włączam konsolę po dłuższej przerwie to po jakiejś chwili słychać głośniejsze metaliczne "pstryknięcie" raz - dwa to zależy, potem jest cisza i wszystko śmiga ok i bez problemu, czy jest to coś czym należy się przejmować czy naturalne zachowanie sprzętu i olać temat, konsola jest nowa.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lisek1983

lisek1983 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    no nie słyszałem jeszcze o takim czymś w x-ie ale w kompie tak miałem być może masz już wentylator zakurzony i jak włączasz konsolę to on rusza i taki dzwięk wydaje a jak już chodzi to nic nie słychać. Jak nie masz gwarancji to otwórz konsolę i wtedy przysłuchaj się gdzie to słychać dokładnie i napisz

4. djpenny

djpenny Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    konsola jest nowa na gwarancji chodziła z 5 godzin w sumie, kurz nie wchodzi w grę :) ale jak ja wylacze i włącze ponownie po chwili to też tego nie ma :) jakby to był wentyl to by cały czas trącał....

5. glaz_biker

glaz_biker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    piaseczno
    tez tak czasem mam wiec to chyba wynika z nierozgrzania konsoli

6. nowas89

nowas89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ZgN
    ja również mam mam falcona premium 60gb ale to chyba chodzi o to nie rozgrzanie ale nic Ci sie raczej niestanie mam tto od jakiegos czasu:)

7. djpenny

djpenny Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok thx za pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum