1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Po wskazaniu w JF Lt 3.0 pokazuje mi w DVD Key same FFFFFFFFFFFFFFF

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ekwador15, Grudzień 25, 2011.

1. ekwador15

ekwador15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

chciałbym prosić o pomoc w jednej kwestii.

Mam JungleFlasher 1.90 Beta 293. Mam również swój klucz napędu z swojego Liteona. Po wydaniu Lt 3.0 chciałem wrzucić sobie, bo wcześniej miałem Lt 2.0.

Robię tak:

W zakładce Firmware Tool 32 w Open Source Firmware pokazuje swój klucz napędu.
    Niżej w Open Target Firmware pokazuje plik LTPlus-0251-v3.0.bin i mi wczytuje i pokazuje ze to iXtreme 1.1. To nic, ale w DVD Key pokazuje mi same FFFFFFFFFFFFFFF.

I tutaj leży problem, bo jak wczytuje swój klucz napędu i biorę opcję auto load, to mi wczytuje LT 2.0 i w DVD Key mam cyferki takie jak być powinny.

Pomimo tego FFFFFFFFFFFFFFF w DVD Key przeszedłem do zakładki MTK FLASH i wziąłem Liteon Erase. Wszystko poszło jak powinno, ale gdy biore WRITE, to pokazuje mi komunikat, że to nie jest SPOOF i czy mimo wszystko kontynuować. Niby flas***e naped i napisane, że OK.

Po podłączeniu do Xboxa, napęd nie czyta żadnej płyty, nawet oryginalnej Forzy 4!

Mam najnowszy dash. Jak Wy to zrobiliście, jak sobie z tym poradziliście? Mam Liteona phat.

Proszę bardzo o pomoc. Przydałby się nowy JF, wtedy bierzesz auto-load i on sam wczyta LT 3.0 i bez problemu, a tak jak ręcznie pokazuje, to mi w DVD Key pokazuje FFFFFFFFFFFFFFFFFF.

POMOCY!

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    guzik auto spoof
    Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

5. ekwador15

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co masz na myśli?

Co z tym auto spoof? Jaki guzik? Przy XGD3 nie może być napęd Spoofowany. Jak wy to zrobiliście w JF? Mam X360 USB PRO.

6. klekotpl

klekotpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    torun

w gornej zakladce wczytujesz swoj oryginalny fw z kluczem (klucz to nie literki FFFFFFFFFFFFF) w dolnej czesci ladujesz lt 3,0 i klikasz spoof target i reszte robisz jak robiles

7. ekwador15

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wielkie dzięki. Działa. Zawsze robiłem korzystając z tego auto-load, no ale, gdy nie ma jeszcze JF ze wspraciem dla LT 3.0 to wczytuje LT 2.0.

8. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja mam pytanie jak ja mam Lt 2.0 nie mam jeszcze lt 3.0

I jak wyjdzie gra na Lt 3.0 (i puki nie będzie wymagać np: najnowszego dasha) to pogram w ta grę na Lt 2.0 ??
    Normalnie wypalę płytkę jak każdą dotychczas grę zXGD3 i odpale ja ?? czy coś będę musiał patchować itp:

Korzystam z tego tematu bo nie chce zakładać nowego

9. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Dokładnie tak jak myślisz, jeśli nie grasz na XBL, nie masz cichej aktualizacji to nie musisz śpieszyć się z LT+3.0 więc gry wypalasz bez żadnych patchy. Poczekaj, przejdź wszystkie gierki jakie posiadasz i poczekaj do momentu gdy będzie wymagane LT3

10. kolonet

kolonet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Pytanie może nie do tematu ale do poprzedniej wypowiedzi.

Mam aktualnie ix1.6 miałem wgrywać 2.0 ale już wyszło 3.0, czy po wgrani 3.0 mozna go uzywac na dashu max 13.599,nie zmieniając dasha na 14.xxx? Będzie można normalnie uruchomić starsze gry oraz nowsze xgd2 np fife 12?

Jeszcze jedno czy wyciagniecie klucza metada "wysunietej tacki do polowy" jest 100% - czy instnieje ryzyko ze klucz wyciagniety moze byc bledny?

11. Timon123

Timon123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    klucz bedzie w 100% prawidlowy

12. guciu1430

guciu1430 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    polska
    w graj sobie lt+2.0 na ten dash i pograsz w stare i w najnowsze tytuły ps.tylko offine

13. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No właśnie ja zaś słyszałem że na LT 2.0 nie pogramy w nową grę na Lt 3.0

Jeden koleś paczował grę LT 2.0 z XGD3 na LT 3.0 i gra z LT 2.0 na 3,0 mu nie poszła

Ciekawe czy na odwrót będzie szło czy nie.

14. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    mayday, mayday, mayday, zbaczacie z tematu, jak zwykle zresztą :]

Wczytywanie...

Poleć forum