1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

po wyczyszczeniu pamięci podręcznej- Xexmenu (czarny ekran)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez top1991, Wrzesień 17, 2013.

1. top1991

top1991 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, Od jakiegoś czasu próbowałem zainstalować dance central 3 aż wyczytałem gdzieś żeby wyczyścić pamięć podręczną xboxa. Zrobiłem tak, lecz niestety po tym zabiegu gdy w chodzę w zakładkę moje gry w xexmenu to włącza się czarny obraz i nic więcej. Gdy próbuje z płyty uruchomić xexmenu to jest taki sam rezultat. Konsola to slim z corona 250gb. Proszę o pomoc co to się mogło stać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. top1991

top1991 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    temat do zamknięcia. Xexmenu co dostałem napłycie cd od osoby która przerabiała mi konsole było jakieś wadliwe. Dopiero jak ściągnąłem z neta i na pendriva wrzuciłem i przeinstalowałem to wszystko wróciło do normy. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum