1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Po wyłączeniu konsoli wiatrak chodzi jeszcze przez kilkanaście sekund

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pazzyrra, Luty 16, 2012.

1. pazzyrra

pazzyrra Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam taki problem. Otóż zauważyłem, że od ok. pół roku po wyłączeniu konsoli gaśnie obraz, diody, wszystko oprócz wiatraków, które gasną po ok. 10s. Nie wiem czy miałbym się martwić czy nie, bo oprócz tego konsola działa normalnie. Wcześniej gasła od razu. Teraz jeszcze mruga zielona dioda ale jak przeczytałem to przez pobieranie w tle. Z LIVE korzystam dopiero od tygodnia, tak że wcześniej konsola nie była podłączana do netu. Czy miał ktoś do czynienia z takim objawem? Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Nie wiem która raz znowu ktoś o to pyta... o_O
    ''Chmura'' się aktualizuje, albo przynajmniej próbuje.

4. dzemik2009

dzemik2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    POLSKA
    masz włączoną opcje pobieranie w tle.

Wczytywanie...

Poleć forum