1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Po zmianie gamertagu będzie on wolny?

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Bloody_, Sierpień 28, 2014.

1. Bloody_

Bloody_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Tak jak w tytule.

1. Mam np gracz00
    2. zmienie za punkty na gracz01
    3. I teraz czy gracz00 ktory mialem na poczatku zwolni się dla kogos?

2. Lotnik421 Xbox One

3. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    o, ciekawe pytanie. też zawsze mnie to ciekawiło.
    i ja nie wiem, jak jest, ale wydaje mi się, że taki gamertag raczej już nie będzie dostępny. bo można sobie wyobrazić, do jakich nadużyć by to mogło prowadzić.
    sprawa ma się chyba podobnie z loginami pocztowymi. tak myślę. ;P

4. Pikaczu

Pikaczu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Po zmianie GT, poprzedni będzie wolny. Znajomy "porzucił" stare konto i zaczął zbierać osiągnięcia na nowym koncie nazwanym tak samo(najpierw zmienił stary GT na inny) i co ciekawe, statystki zapisane na serwerach bez problemu działają z nowym kontem(taki sam GT) i te osiągnięcia, które boostował wcześniej wpadły mu przy odpaleniu multi:)

5. Bloody_

Bloody_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    No, ale chyba tak być nie powinno że komuś np. zwalniam nick a jak ktoś sobie go ustawi to że dostaje wszystkie moje osiągnięcia czy też gry.

Wczytywanie...

Poleć forum