1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pobieranie DLC do Forzy na przerobionej konsoli.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Paczis, Styczeń 9, 2011.

1. Paczis

Paczis Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam przerobioną konsolę i oryginalną gre Forza 3. Chcę pierwszy raz podłączyć Xboxa do neta i pobrać DLC do Forzy i już więcej z neta nie korzystać. Za co mogę kupić DLC do Forzy? Mam 10.000G w osiągnięciach, czy za te punkty mogę kupić DLC? I czy grozi mi ban za połączenie z internetem choć nie chcę grać online. Jeszcze jedno: Czy podczas rejestracji Xbox-Live wybrać profil PL czy USA bo nie wiem czy na polskim są te DLC.

Edit: Chciałem jeszcze dodać, że podczas łączenia do live prosi mnie o aktualizacje. Mam starego dasha i ixtreme 1.6

Wczytywanie...

Poleć forum