1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pobieranie filmów

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mallur, Kwiecień 13, 2013.

1. Mallur

Mallur Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, szukałem jednego filmu i go znalazłem, niestety jest on na stronie z której nie mogę go pobrać, a przynajmniej nie znam sposobu bez zalogowania się i płacenia pln-ów, strona ta to ekino.tv.
    Czy znacie może sposób na darmowe ściąganie z tej stronki?
    Ewentualnie czy jest możliwość pobrania filmu gdy już się nam załaduje i będziemy w trybie offline?

2. Lotnik421 Xbox One

3. chudy456

chudy456 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    TELFORD
    Pobierz program o nazwie *******(darmowe) wejdź na stronę tnttorrent.pl (trzeba zrobić konto ale nie trzeba płaćić) i ściągasz co chcesz muzykę,gry,filmy i dużo więcej tylko patrz żeby było dużo seedów nim więcej tym lepiej :)

4. Emcio

Emcio Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lębork
    Ja polecam prawdopodobnie wszystkim znaną "Zatokę Piracką". Ściągasz z niej ******** (do pobierania polecam Bit Commet). Jak kolega wyżej napisał, im więcej Seedów tym lepiej :)

5. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Najlepszy do pobierania jest utorrent

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum