1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pobieranie gier na Xbox LIVE

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez WitamLIVE, Grudzień 17, 2013.

1. WitamLIVE

WitamLIVE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam pytanie odnośnie pobierania gier Xbox Live...Czy za punkty zdobyte w grach mogę coś kupić?Czy da sie te punkty wymienić na PLN?? No i czy możliwe jest pobieranie gier za darmo bo gdzieś czytałem że wstawiają takie gry ale ja nigdy ich nie mogę znaleźć i czy podał by mi ktoś stronę lub cokolwiek gdzie to można znaleźć?? ;)

Wielkie dzięki za odpowiedz....:-D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zdobywasz achiwnety, to tylko taki jak by to powiedzieć respekt. Nie nic za to nie kupisz i tak na prawdę do niczego nie jest potrzebne.

Wystarczy zerknąć na forum, jest taki temat, zakładasz konto i np. na Indie masz 30 dni goild, teraz na USA także masz gold za 0$ ale pewnie tylko na święta, sa także czasami darmowe gry.

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  5. BialyGTi2

BialyGTi2 Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ustka/Słupsk
    na live gold jest ze masz 2 gry w miesiacu za free ale tez z grami szału niema bo to nie ty wybierasz jakie gry chcesz tylko oni

Wczytywanie...

Poleć forum