1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pobieranie gier od userów allegro

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mojer, Grudzień 19, 2010.

1. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam
    Zainteresowała mnie aukcja allego BATTLEFIELD: BAD COMPANY 2 PL - GAME LORDS!!! (1374925432) - Aukcje internetowe Allegro. Czy ktoś z was korzystał z tego kanału dystrybucji. Proszę o wady i zalety zakupu na takuej aukcji.
    - czy mając konto silver zakupione na takiej aukcji mogę później zaintalowac grę na swoim profilu
    - czy w razie uszkodzenia pliku na hdd mogę ją jesczze raz pobrać ze swojego profilu
    - czy xbox nie wymaga posiadania oryginału w napędzie?
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    1. Gre pobierasz na dysk
    2. Możesz pobrać ponownie
    3. Nie musi być oryginału w napędzie

a jak chcesz taniej niż na tej aukcji pisz pw ;)

4. Takenishi

Takenishi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
    Coś takiego jest legalne? Znaczy pooglądałem sobie oferty z tego kanału i IMO jest tam tanio ( jeżeli chodzi o gry), aż może podejrzanie za tanio.

5. warzywniakk

warzywniakk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest to całkiem legalne.A nawet jeśli to twojej konsoli nic nie grozi ;)

6. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    To nie jest super cena,bo jak byś kupił np.6000msp z allegro to byś kupił za to bad company 2 +jeszcze dwie arcadówki i jeszcze pewnie coś za 55zł.

7. Takenishi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
    A jak kupie takie 6000msp i dostane je na koncie innym niż moje to po "zakupach"będę mógł grać na moim koncie, a tamto usunąć?

8. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    nie, do odpalenia gry będzie potrzebne tamto konto

9. Takenishi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
    W takim razie to trochę bez sensu ;/

10. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    E tam. mam tak kupione masę gier i bez problemu odpalają się po skasowaniu już tamtego profilu z którego sie ściągało

11. Takenishi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
    a sam sprawdzę, w końcu 50 zeta to aż tak dużo nie jest ;)

12. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Mam Alan Wake, AC II, GOW2, COD: MW, COD: WAW, Borderland + kilka Arcade - gram na swoim profilu bez problemu

13. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To fajnie, a co jeśli będę chciał zwolnić sobie miejsce na hdd i usune instalkę. Dysk mam 20 wiec instalka + gra to prawie cały dysk. Czy pobieranie jest tylko jednorazowe czy też można w dowolnej chwili instalkę pobrać powtórnie
    btw; czy jest możliwość pobrania bad company 2 pl za punkty MS?

14. Takenishi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
    Można pobrać B:BC2pl za msp
    Wydaje mi się, że będziesz mógł pobrać jeszcze raz za free ale na koncie na którym były pkt

15. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Można pobrać wtedy jeszcze raz, wykupiona gra jest na koncie już dostępna na zawsze ;) ewentualnie można na pendrive sobie zrzucić i wrzucić na kompa na przykład instalkę.

16. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    człowieku nie wprowadzaj ludzi w bład. te gry lub ms points pochodzą ze środków z kradzionych kont lub kart kredytowych. kupowanie takich gier jest świadomym paserstwem i jest karalne.

17. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    @Up
    Daj mi jednego człowieka który został za to ukarany. Skąd wiesz że pochodzą ze skradzionych kart? bierzesz w tym udział, jesteś policjantem, masz znajomości?

18. h-y-d-e

h-y-d-e Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Siemianowice
    @up
    a na czym polega ten mechanizm, że jest tak znacznie taniej? Nie mówię, że to z kradzionych kart itp, ale zastanawia mnie dlaczego komuś się to opłaci... śmierdzi przekrętem moim zdaniem.

to, że nikt nie został ukarany, nie znaczy jeszcze, że postępowanie jest legalne

19. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Sorry ale paserstwo to raczej sprzedaż a nie kupno na własny użytek. Nie wiem jak tam prawo powiada ale jeśli kupowanie kradzionych rzeczy było by karalne to połowę kupujących na allegro musieli by zamknąć.

20. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    z definicji prawa kupowanie kradzionego towaru nawet na własny użytek to właśnie świadome paserstwo. mechanizm polega na tym, iż złodzieje zdobywając nr karty i dane właściciela dokonują szybko zakupu w sieci np gier i zakładają konto by ci je sprzedać. ty je kupujesz odzyskujesz gametag gracza i masz je niby u siebie. a dlaczego masz tylko 24h na wykorzystanie konta? bo po tym czasie bank unieważnia kartę i wszystkie transakcje 24h wstecz i punkty gry cokolwiek z konta znika niczym sen.

namierzyć takiego użytkownika to pestka a ci co zostali złapani raczej nie będą o tym mówić. tak jest lepiej dla wszystkich.

a ci co uważają że to jet legalne to niech się zastanawią skąd goście z allegro mają takie gry i dlaczego tak tanio sprzedają (w porównaniu z normalnymi cenami online) i dlaczego oglaszają się zazwyczaj w weekendy kiedy administracja allegro przysypia. napewno filantropami nie są.

21. zodiak10

zodiak10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @up
    Masz rację. Punkty zostały kupione ze skradzionych kart czy coś w tym stylu. Są zagraniczne serwisy oferujące te punkty (nie będę ich reklamował) taniej, głównie z Chin. Sprzedawcy z allegro kupują te konta od nich i sprzedają taniej u nas. MS po jakimś czasie kasuje punkty z kont. Dlatego dają 24h na wykorzystanie. Wydaje mi się że działa to tak samo jak konta z punktami. Zakładają profil kupują grę za kase z czyjegoś konta bankowego i wysyłają do Ciebie. Osobiście nie polecam tego, ponieważ gry i dlc obecnie można zgrać na pendrivea wraz z profilem i grać ZA DARMO. Jak to zrobi jest poradnik w oprogramowaniu, sposób tam opisany jest bezpieczny i sprawdzony, a na allegro to jakiś eksperyment. NIE DAJCIE SIĘ ROLOWAĆ CWANIAKOM Z ALLEGRO!!

Wczytywanie...

Poleć forum