1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pobieranie gier przez xbox live na przerobionej konsoli.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jacek753, Listopad 4, 2012.

1. Jacek753

Jacek753 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, mam przerobionego xboxa, na allegro znalazłem ostatnio gry które się pobiera przez neta. Pisze że trzeba mieć połączenie z internetem i dysk. Czy jeśli podepnę internet do konsoli to mnie zbanuja? koleś z aukcji napisał że internet jest potrzebny tylko do pobrania gry. I czy warto
    inwestować w dysk, zeby zapisywać pobrane gry?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    W dysk warto inwestować. Przegrywasz gry na dysk, i Laser się nie zużywa (przy oryginałach). Co do podłączenia się do XBL, to nie mam przeróbki ale zależy jaką przeróbkę masz. Przy LT+ v3.0 90 % że nie dostaniesz bana, nawet jak grasz MultiPlayer. (Tak przynajmniej na forum ktoś pisał)

4. pawloski6789

pawloski6789 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie zbanują cie! JAK?!

Wczytywanie...

Poleć forum