1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pobieranie gry przez Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marbox, Wrzesień 10, 2012.

1. marbox

marbox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Zakupiłem niedawno u sprzedawcy na allegro kilka gier i dostałem od niego kod na grę Crysis 2, którą teoretycznie mogę ściągnąć sobie na konsolę.
    Problem w tym, że nie wiem jak tę grę ściągnąć, bo jestem na etapie wprowadzania danych rozliczeniowych na Xboxie i nie wiem jak mam wprowadzić numer telefonu. Czy wprowadzę komórkę, czy wprowadzę domowy, zawsze po zatwierdzeniu wprowadzonych danych dostaję komunikat "wprowadź prawidłowy numer telefonu"...
    Może mi ktoś napisać co robię źle? Jak mam ten numer wprowadzić, skoro zawsze jest źle i nie mogę przejść do kolejnych etapów pobierania?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    na jaki kraj zalozyles konto? bo jak na USA albo UK to polski numer nie bedzie dzialac i musisz dac z danego kraju

4. marbox

marbox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem już w czym problem. Po prostu zapomniałem o kierunkowym do Polski. Po wpisaniu 48 przed numer, wszystko zadziałało.
    Ale mam kolejne pytanie.
    Gra zaczęła się ściągać, zostawiłem konsolę i wróciłem ponownie po jakichś 20 minutach. Konsola była wtedy tak jakby w trybie uśpienia, pad się też wyłączył, a na telewizorze nie miałem już paska postępu pobierania, tylko wcześniejszy ekran z grą Crysis 2 i opcję "pobierz ponownie".
    Czy ta gra tak co chwilę będzie się wyłączała i trzeba co chwilę klikać "pobierz ponownie", czy też gra cały czas się ściąga i nie ma potrzeby przejmować się tym, że pad się wyłączył a ekran TV jest przyciemniony i nie pokazuje paska postępu?
    A następne pytanie mam też takie, czy można przerwać pobieranie, wyłączyć konsolę i pobierać później resztę, czy całość musi być pobrana za jednym razem? Pytam, bo gra ma aż 5,5 GB, strasznie wolno się to pobiera - przez jakieś 30 parę minut mam dopiero 3%.

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    no przeciez predkosc pobierania zalezy od internetu jaki masz, a jezeli masz ustawione pobieranie w tle to gra bedzie sie sciagac normalnie

Wczytywanie...

Poleć forum