1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pobieranie gry !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tysia828, Grudzień 15, 2012.

1. tysia828

tysia828 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zabiele, Lomza, Poland, Poland
    Witam ,
    przy zakupie konsoli xbox 360 dostałam grę w formie zdrapki do pobrania. Połączyłam się już na konsoli z internetem i Xbox Live i zaczęłam pobieranie gry. niestety mój internet jest strasznie wolny i ściąganie zajmuje wieczność jak na razie. czy mogę podczas pobierania grać na konsoli tak żeby gra dalej się pobierała? Czy jeśli pobieranie przerwie się mogę swój kod wykorzystać jeszcze raz by całkowicie ściągnąć grę ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafał Jakuć

Rafał Jakuć Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    niektóre gry blokują pobieranie w tle ale nie wszystkie. Ogolnie jak Ci przerwie pobierania to po zakonczeniu grania wznowi automatycznie. mozesz tez zpauzowac pobieranie i wznowic je za jakis czas.

1 osoba to lubi.
  4. tysia828

tysia828 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zabiele, Lomza, Poland, Poland
    znalazłam, że nie miałam zaznaczonej funkcji pobierania w tle i nie wznawiało mi samo . ale już jest ok ;) dzięki :)

5. Pina

Pina Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    gdZ'
    Jeśli gre z kodu pobierze sie na dysk to jest jakaś szansza na przeniesienie jej na płyte czy coś ? Czy jest tylko na dysku czyli nie ''na zawsze'' ?

Firmware mam oryginalny.

6. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Niestety Xbox 360 to nie nagrywarka, możesz przełożyć ją na pendrive i do komputera potem znowu przenieść gre na dysk.

7. Pina

Pina Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    gdZ'
    Kiedy pendrive'a wyjmę z konsoli i wsunę do pc to pokazuje, że jest pusty więc jak taką grę przenieść ?

Wczytywanie...

Poleć forum