1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pobieranie patcha z xbox live..

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tomasz Chłanda, Wrzesień 27, 2012.

1. Tomasz Chłanda

Tomasz Chłanda Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Aberdeen, United Kingdom
    Edycja postów

.. jak w temacie mam problem z pobraniem patcha z xbox live wyswietla mi sie komunikat „Ta pozycja jest niedostępna z bieżącej lokalizacji”
    Spełniłem warunki mieszkam w Wielkiej Brytani wie poniże nie dotyczy mnie ..

Ten komunikat jest wyświetlany podczas próby zakupu lub pobrania dodatkowych materiałów nielicencjonowanych dla kraju, w którym znajduje się użytkownik. Usługa Xbox LIVE określa lokalizację geograficzną użytkownika na podstawie adresu IP konsoli ustalonego podczas rejestracji użytkownika. Nie można kupić ani pobrać dodatkowych materiałów, które nie są licencjonowane dla kraju lub regionu użytkownika.

Komunikat może być wyświetlany również w przypadku korzystania z konta Xbox LIVE dziecka a regionem konta Xbox LIVE jest Nowa Zelandia. Konta dzieci Xbox LIVE nie umożliwiają pobierania dodatkowych materiałów ani zakupu punktów Microsoft Points w Nowej Zelandii.

Chciałbym wiedziec jak to moge zrobic zeby patcha sciagnać ?? Dziekuje z gory..

//EDIT

a dokładnie mam problem z pobraniem patcha do gry Call of Duty Black ops..

Edytuj posty zamiast pisać jeden pod drugim
    ~z0nk31

Wczytywanie...

Poleć forum