1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pobieranie po wyłączeniu konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez DojoPL, Sierpień 23, 2009.

1. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Witam!
    Właśnie pobieram sobie jedno demko z xbox live.Ustawiłem sobie pobieranie w tle po wyłączeniu konsoli.Lampka zasilania mi miga czyli wszystko jest w porządku.Tylko jak będę wiedział, że plik się pobrał? Na zasilaczu konsoli pojawi się pomaranczowa lampka jak po zwykłym wyłączeniu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Michał01

Michał01 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zobacz dokładnie, nie jestem pewien ale chyba tam pisze że po pobieraniu konsola się wyłączy .

4. Shinnoq

Shinnoq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Normalnie gyd konsola pobiera w standby, miga zielona lampka na przednim panelu. Gdy pobierania zostaną zakończone, konsola sama sie wyłączy.

5. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    OK dzięki za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum