1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pobieranie przez xbox.com

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TomalasPL, Luty 11, 2010.

1. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Siemka
    Za każdym razem kiedy w marketplace na stronie xbox.com chce ściągnąć jakieś demo to pokazuje mi sie ta gra w "download queue" ale jak wejde w xboxie na "liste pobieranych plików" to mam tam t oco chciałem ściągnąć ale z dopiskiem "przypisano do innej konsoli" o co z tym chodzi? za każdym razem tak jest, nawet na stronie xboxa podałem numer seryjny konsoli żeby to jakoś powiązać ale nic to niedało.

PS. a żeby niezaśmiecać forum innymi tematami to zapytam tutaj. w wyszukiwarce w marketplace niema gry dash of destruction ale znalazłem innąstrone w której ktoś dałlinka do marketplace i tam jest full version, czy niedostane bana na kont oalbo na konsole za ściągnięcie tego? bo to jakby oficjalnie już niedostępne skoro niema w wyszukiwarce marketplace.
    http://marketplace.xbox.com/en-US/games/offers/00000001-0000-4000-8000-00005841090B <--tu jest link

2. Lotnik421 Xbox One

3. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Może przeniosłeś dysk/profil z jednej konsoli do drugiej? Jeśli tak - skorzystanie z opcji „Odzyskaj tag gracza” powinno pomóc.

4. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Nie nieprzeniosłem, ciągle mam na moim xboxie swój profil. a o dash of destruction ktoś coś wie?

Wczytywanie...

Poleć forum