1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pobieranie z internetu na dysk.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fuzion5093, Marzec 21, 2013.

1. Fuzion5093

Fuzion5093 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć. Jeśli ktoś wie niech poradzi mi za pomocą jakiej aplikacji mogę pobierać z internetu pliki (np. mody do gier) bezpośrednio na swój dysk do Xbox360. Mam aplikacje Internet Explorer ale nie mogę na nim nic pobierać, a i mam xbox live gold.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Masz RGH albo JTAG?
    Czy samo LT, jak samo LT to mody nie będą i tak działać.

4. Fuzion5093

Fuzion5093 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Bezpośrednio na dysk w konsoli się nie da chyba , nawet przy RGH

Mały poradnik: :)
    LT - przeróbka (flash napędu) , pozwala na granie z nagrywanych płyt, nawet przez XB Live
    RGH - przeróbka czipowa , puki co nie da rady grać na XB Live, ale pozwala na:
    grę z dysku , bez użycia płyt !!
    Nie ma blokady regionalnej
    Za free masz gry XBLA, DLC do gier itp
    Masz LiNK 'a - grę po sieci w gry które mają opcję SYSTEM LINK
    Masz emulatory starszych systemów (konsol,komputerów)

Przy RGH możesz na komputer pobrać mody do gier, uaktualnienia, dodatki itp, a potem wrzucić na dysk konsoli, lub dysk przenośny, lub nawet pendrive'a

Doczytałem teraz, że masz konto XBLive GOLD, czyli na pewno nie masz RGH ...
    Więc, albo LT - flash napędu , albo żadnej przeróbki nie masz.

Wczytywanie...

Poleć forum