1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pobrało pieniądze za darmową grę. Jak to cofnąć?

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Velthar, Grudzień 13, 2016.

1. Velthar

Velthar Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Strzelin
    Witam.

Mam od 20 minut konto Gold na 1 miesiąc i chciałem pobrać grę Outland, która w goldzie jest gratis.

Problem w tym, że pobrało mi 34,99 z karty kredytowej podłączonej do konta Paypal zamiast dodać ją gratis. Gdzie to można reklamować?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1121
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Teoretycznie nigdzie, sam potwierdziłes zakup i ściągnięcie z karty tej kwoty. W praktyce jest różnie, spróbuj pisać na czat ang może ci zwrócą

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

4. Velthar

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Strzelin
    No ale jakim prawem ją pobrali skoro jest gratis?

Pojawił mi się jakiś alert o ograniczeniu możliwości zakupu. Może sami zwrócą. Ma ktoś numer na infolinię MS? bo na stronie robią taką pętlę kliknięć, że nie dochodzę do tego numeru, tylko do rozmowy online w języku angielskim.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 13, 2016
  5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1121
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie wczytalo ci ze masz golda, po wpisaniu najlepiej wylogowac się i zalogować. Jeśli wpisuje się na stronie to potrafi dodawać go do 24h
    Nie załatwisz nic telefonicznie dziś, infolinia jest do 17. Pisz na czacie oni mogą więcej załatwić, na infolinii...

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

6. Velthar

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Strzelin
    Dziękuję :) sprawa załatwiona. Błąd z ich strony. Sporo ludzi ma dziś problem z goldem. W ciągu 72 godzin mam odzyskać pieniądze.

Wczytywanie...

Poleć forum