1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pobranie dema

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez pele321, Październik 14, 2011.

1. pele321

pele321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Witam mam mały problem. Chciałem sobie pobrać gierkę demo a dokładnie Driver: San Francisco i nie wiem w jaki sposób bo nie mam pendrive'a wolnej płyty ani golda . Da się jeszcze jakoś ściągnąć gierkę demo poza nagrywaniem jej na płytę , pendrive'a albo ściągania z xbox live ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    transfer kit. Ale tego pewnie też nie masz. No to pozostaje ci tylko siła woli

4. pele321

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    transfer kit'a nie nie mam. Siła woli czyli co ?

5. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Czyli musisz palcem wskazującym prawej ręki dotknąć na monitorze komputera pliku z demem. Następnie przy wlączonej konsoli, zanurzasz ten palec w szklance letniej wody, a lewą rękę kładziesz na konsoli.
    Trzy razy wypowiadasz słowa " ɑːɡwəˈmɛnti ", po czym spluwasz ( może być udawane plucie, nie musisz harać na dywan) przez lewe ramię. Kolejny etap jest następujący. Bierzesz pada, wciskasz ten duży okrągły przycisk na środku (guide), przesuwasz gałką w lewą stronę az znajdziesz opcję " zrealizuj kod". Wybierasz i wpisujesz " facepalm maximus" i zatwierdzasz przyciskiem START. WYskoczy info że nieprawidłowy kod, ale się nie przejmuj, demo już powinno być na dysku. Mi ten sposób działa, jak żałuję zeta na płytkę

:D

6. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  7. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1zł na płyte szkoda ?
    Podaj adres to CI wysle za free jak taka bieda Cie dopadła ;P

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Podłącz konsole do neta i pobierz z XBL :) Nie musisz mieć konta GOLD aby te demo pobrać :)

9. pele321

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Nie chodzi o to że żałuję zeta na płytkę tylko wczoraj o 20 nie chciało mi sie wychodzić z domu po płytę i myślałem że jest jakiś inny sposób jeszcze, dzisiaj mam już płytkę więc problem rozwiązany.
    novy66 Mam podłączoną konsolę do neta cały czas i patrzałem to nie mam w ogóle do poprania tej gry może źle wchodzę żeby poprać, napisz jak ty wchodzisz jak masz tą gre.

Wczytywanie...

Poleć forum