1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pobranie gry z Marketplace - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez elradziu, Luty 25, 2012.

1. elradziu

elradziu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jakiś czas temu zakupiłem punkty MS points na Allegro, potem kupiłem za to grę Alan Wake. Pograłem usunąłem i chciałem ostatnimi dniami pobrać grę ponownie. No i tu pojawia się problem gdyż pobieranie zawiesza się najczęściej na 99% i za nic w świecie nie chce iść dalej.

Czy miał ktoś z was już podobny problem.

Dodam jeszcze ze jak loguje się na konto za pomocą przeglądarki to Alan Wake jest oznaczony jako nieznana zawartość.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. freeman94

freeman94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Usuń resztki niepobranej gry, oraz wyczysc pamięć Cache dysku i wtedy spróbuj pobrać.

4. elradziu

elradziu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok. Dzięki. Zobaczymy czy to z tym Cache coś da.

5. elradziu

elradziu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety nic to nie dało.... Ściągało się, ściągało. Doszło do 99% przełączyłem konsole w stan gdzie ściąga pliki ale jest tak jakby wyłączona. Po ponownym jej włączeniu zaczęło ściągać od 25%, a jak już skończyło (tzn osiągnęło wymarzone 100%), to wywaliło "Plik/gra jest uszkodzona". Czy jakoś tak..... Ma ktoś jakieś dodatkowe pomysły? Czy też mam spisać grę na straty?

Wczytywanie...

Poleć forum