1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pobrem Xbox 360 się nie włącza POMOCY

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Snaki, Maj 12, 2008.

1. Snaki

Snaki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam konsole od grudnia tamtego roku. Kupiłem na allegro wiatraczek INTERCOOLER firmy NYKO i jak podłączam zasilanie firmowe z x'a do wiatraczka to kabel luzem chodzi i konsola się nie włącza nawet bez wiatraczka już lampek 3 nie ma i nie było bo się wogóle nie włącza konsola bez wiatraczka i tez z wiatraczkiem. Czy może ktoś powiedzieć co jest grane wczoraj nawet konsola nie była prawie podłączana do prądu a konsola nie działa. Od godz 10 do godz 12 tylko trochę była włączona i normalnie sie ja wyłączyło i chciałem odpalić ja pod wieczór se i już nie włączała sie POMOCY :'( :'( :'( :'( :'( :'(

2. Lotnik421 Xbox One

3. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Pobrem Xbox 360 się nie włącza POMOCY

zasilacz dziala ? popracuj troche nad !!! POLSKIM !!! 3x musialem czytac by cos zrozumiec

4. Snaki

Snaki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

raczej tak tylko nie wiem czy dostateczną moc wysyła do konsoli by ją odpalić

5. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

sprawdz na jakims mierniku czy cos :) ew. jak znasz kogos z X'em to porzycz zasilacz i sprawdz

PS. Na jaki kolor swieci Ci sie swiatelko na zasilaczu gdy probujesz wlaczac konsole (zielony czy pomaranczowy) ?

6. Snaki

Snaki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

na moim osiedlu nikt nie posiada nawet xboxa ;/ :( wiec będe mial z tym problem :] a powiedz po czym można sprawdzic ze konsola jest spalona. albo ze konsola jest sprawna

w zasilaczu kolor mam POMARAŃCZOWY

7. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

jak spalona to smierdzi :) Nie jestem elektrykiem to Ci strasznie nie pomoge :p ale cos czuje ze problem lezy po stronie konsoli (zasilacz swieci -99% ze dziala) ,a to ze konsole po wlaczeniu nie pobiera mocy (zasilacz nie swieci na zielono) moze swiadczyc o problemie z nia :)

8. Snaki

Snaki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

to co może być z konsolą bo z tego co wiem to przez ten wiatraczek to w konsoli mi port ten od zasilania trochę zwaliło bo tam po topił on styki itp da się to naprawić gdzie kolwiek

9. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

rozumiem ze konsola nie na gwarancji :) jezeli to wina tylko stykow w gniazdku konsoli to w kazdym serwisie RTV powinni to naprawic.

10. Snaki

Snaki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Tylko w tym sęk czy by udało sie zrobić czy dobić bardziej w jakimś serwisie RTV

11. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Jezeli trafisz na kolesia znajacym sie na fachu :) najlepiej to jakiegos znajomego. I nie bedzie on nigdzie grzebal wymieni tylko gniazdo i tyle to raczej konsoli nie zaszkodzi (ew. byc przy naprawie) Jeszcze mozliwosc wyslania konsoli do serwisu typowo zajmujacymi sie takimi sprawami ,ale oni kilka razy wiecej pewnie sobie policza

12. Snaki

Snaki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

BO kupiłem konsole w takim sklepie z konsolami może i tam zanieść konsole i zobaczyć co powiedzą

13. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

No to juz wiesz,dlaczego konsola sie nie wlacza.

14. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa

dokladnie nyko pali gniazdo zasilania, jesli byl by to zasilacz to by wyskoczyly jakies pierscienie smierci, lub na zasilaczu by palila sie czerwona dioda

15. Snaki

Snaki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

nie wiem co mam robić :( mam nadzieje ze konsole na się naprawić i że jeszcze kiedy kolwiek na niej zagram

16. Piri001

Piri001 Guest

Zagrac zagrasz . Z tego co mowisz doszlo do uszkodzenia gniazda . Moim skromnym zdaniem wylutowanie starego , wlutowanie nowego i po problemie . Jednakze bylo by dobrze jakbys dał dobre zdjecie tego wejscia .

Wczytywanie...

Poleć forum