1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pochwalcie się jakie konsole macie.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez misieq360, Listopad 18, 2009.

1. misieq360

misieq360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DST
    Chciałbym wam zaproponować pochwalenie się tym kiedy zaczeła się wasza historia z konsolami, jakie konsole posiadaliście, oraz jakie konsole macie obecnie.

Ja zaczynałem od ATARI z tego co pamiętam był to model 2800, Super Nintendo, Gameboy, PSX, Gameboy Advance, Sega Dreamcast, XBOX (black, crystal), PS2, PSP
    Pierwszy komputer z dobrymi grami 3D hmm... daaawnoooo ( rok ok. 1996)

Obecnie posiadam dwa Xboxy pierwszej generacji (jeden bialy drugi czarny), PSX'a, XBOX'a 360 Elite (Falcon)

Granie to rozrywka, nie należy przeżywać porażek, grę traktuję jako relaks i odskocznię, są ważniejsze rzeczy (rodzina, szkoła, praca).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Keenzoo

Keenzoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja zaczynałem od pegasusa, następnie AMIGA 600 i wgrywanie z 4 dyskietek na przemian gry Mortal Kombat :) W końcu zakupiłem konsole sega saturn i mam ją do dziś, ale leży od wielu lat w kartonie. Później przesiadka na pierwszy PC (166Mhz, 16Mb ramu). To były czasy, po gry jeździło się w niedziele na giełdę :) Obecnie xbox360 i na chwilę obecną nie potrzebuje nic więcej :) Traktuje to jako rozrywkę, nie ma za dużo czasu na grę więc nie przeżywam tego wszystkiego tak jak inni zapaleni gracze :)

Pozdro

4. Darjurz

Darjurz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    oooo ja zaczynałem na comodore C64, potem nintendo i gameboy (modeli nie pamiętam nintendo takie podłączane pod tv, gameboy jeden z pierwszych z mortal kombat) potem nadeszły czasy pc Pentium 3 450Mhz 512Mb ram, 6,4 GB HDD,Riva TNT 2 + uwaga nagrywarka płyt cd, ach co to były za emocję kiedy płyta nagrywała się 2 godziny i kosztowała 40zł :D potem oczywiście psx, nowy komp... po wyprowadzce od rodziców to komp pentium 4 2,8Ghz HT, 2Gb ram, 200GB Hdd, Radeon 9700pro, Sound blaster audigy 2, gdy komp nie dawał już rady to ps2 slim dłuuuuga przerwa spowodowana brakiem gotówki (zakup czterech kółek) ps3 i teraz xbox 360, ale myślę kupić sobie ps3 slim. Gra która najbardziej zapadła mi w pamięć to Space Invaders, Koło fortuny na comode, Kaczki na nintendo i Carmageddon (pierwsza moja gra na kompa) :)

5. SnuPl

SnuPl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja mialem wszystkie dostepne konsole na rynku polskim! niechce mi sie ich wymieniac bo nawet modeli juz niepamietam!
    teraz zlondowalem na xbox 360 arcade dysk only 60 giga, 3 orginalne pady, itp i td. pozatym kazdy z nas moze napisac ze mial konia i woz to tylko forum
    Pozdrawiam:D

6. ogrodnik10

ogrodnik10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z tego co pamiętam to była już masa podobnych tematów;)
    Ja zaczynałem od pegazusa, psx, potem wpadło ps2 a teraz mam dwa xboxy 360 jeden zepsuty drugi zbanowany (złom się po domu wali:D), psp i ps3

7. Galagher

Galagher Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Tez napisze co mniej wiecej mialem :p pierw byl pegasus potem amiga nastepnie psx,gameboy color, pc, ps2 i teraz mam PC i 3 xboxy 360 arcade(przerobiony)/premium/elite :D

8. razorr

razorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja zaczynałem od Atari 800 XL (poczatek lat 90). Potem przeszedlem na PC i na dlugie lata nic z konsol. W 2007 pojawiło się WII, w 2009 PSP, w 2008 Xbox Elite

teraz znow dlugo nic :p

9. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Zaczynałem od przenośnych gierek typu klocki,snake :p Po czasie dorwałem Atari2600,minęło kilka miesięcy i zacząłem grać na Pegasusie (MicroMachine,Contra,Mario,Pogromcy Duchów 2.Te gry dokładnie pamiętam ;) ) w 2003r. doszedł PC-et.W tym czasie konsole były dla mnie idiotycznymi zabawkami z tego powodu,iż nie umiałem grać na padzie :p W 2007r. kupiłem Xboxa360 Premium(RoD,Ban i sprzedałem w tym miesiącu),kupiłem PSP 2004,po 4 miechach sprzedałem.W tym miesiącu kupiłem Xboxa360 Elite i PSP 2004 (Brakowało Mi czarnulki :yeye: )

10. Adikoss

Adikoss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nysa
    Pegazus, gdzieś tam jeszcze Comodore 64 się przewineło, PSX, PS2, PSP Slim, Xbox, Xbox 360 ps3 w planach...

11. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Ja zaczynałem od Pegasusa, ale nie takiego z bazaru od ruskich. Miałem oryginalnego pegasusa z prawdziwego zdarzenia z dołączoną do niego grą Robin Hood :D Później nastał czas Amigi 500, którą to mam do dziś, niestety stacja dyskietek odmówiła posłuszeństwa. Super Frog, Lotus II, CANNON FODDER, Mortal Kombat, Pinball Fantasy to gry dla których warto było mieć ten sprzęcik. Idąc z duchem czasu oraz modą nabyłem konsole PlayStation, Amiga poszła w odstawkę. PSX kupiłem głównie dla serii gier Crash Bandicoot, Tekkena, a także klasyki gier TPP Metal Gear Solid. Moda na PSX przeszła, wychodziło coraz mniej gier, trzeba było przesiąśćsie na młodszego brata PS2. Tutaj oczywiście podobnie. Nowy Tekken, nowy Crash, Medal of Honor oraz kolejne części przygód Solida Snake. Od roku jestem szczęśliwym posiadaczem konsoli XBOX 360 w wersji premium i nie zamienie jej na żadną inną ;)

12. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Ja swoją przygodę z grami video zaczełam w wieku 9 ciu lat czyli jakies 12 lat temu, własnie od Pegasusa, potem była mała przerwa, PSX, (któciutka fascynacja blaszakami) , Game Boy colour , PS 2. Aktualnie posiadam Ps2 slim, came cubea, PSP slim 2004, ps3 i X box 360 , żadna z konsol nigdy nie była spiracona, zawsze grałam i gram na oryginałach :yeye:

13. Jonasz1994

Jonasz1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    ja mielem kilka konsol atari itp potem ps1 ps2 gemboya i w konczu xboxa 360

14. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
  15. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    U mnie to wyglądało następująco:
    Pegasus -> PSX -> 2x GameBoy -> GameBoy Color -> PSP -> X360

Komp wpadł chyba krótko po PSX, nie pamiętam dokładnie. Poza tym potem miałem jeszcze 4 inne PC, ale w końcu to temat o konsolach więc nie będę tam bazgrał :p

16. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

U mnie od ps 2:p,a teraz x 360

17. Amarant1989

Amarant1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zaczynałem od Amigi 1200 i pegasusa------->PSX------->PS2------->PSP------->Xbox360 Arcade zbanowany------->aktualnie PS3 i PC i jestem zaje... zadowolony.

18. RavenRuLeZ

RavenRuLeZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Birmingham UK
    PS2--->PSP--->XBOX360 Premium------>PSP Slim--->Gamecube--->PS3---->Aktualnie :pS3 + XBOX360 Arcade

19. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    PC -> PS2 i PC -> Xbox 360 Premium -> Xbox 360 Elite

20. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    U mnie historia jest bardzo krótka:
    Pegazus --> PSX (dłuuuga przerwa) --> od 22.01.10 Xbox 360 :yeye:

21. fake45

fake45 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Ruda
    Sorry ale za dużo aby pisać obecnie ,mam: PSP,Wii,Ps3 Slim 120gb,X360 Falcon i Wypaśnego PC.

Wczytywanie...

Poleć forum