Początek lutego przyniesie Fable Trilogy na Xbox 360

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik



A zestaw jest wygodny o tyle, że jeśli chcieliście zacząć swoją przygodę z serią od odświeżonej pierwszej części Fable, czyli Fable Anniversary, będziecie mogli od razu nabyć zestaw wszystkich trzech gier.

Informacja została potwierdzona przez Microsoft, choć wcześniej zaczynała tylko jako plotka, opierająca się o pozycję opublikowaną na rynku Xbox Live. Jak twierdzi wydawca, zestaw zawierać będzie wszystkie trzy gry (gdzie Fable: The Journey pominięty został najprawdopodobniej przez wymóg posiadania Kinecta), dostępne także do pojedynczego pobrania w sklepie Xbox Live.

Nie licząc Fable Anniversary, które jest odświeżonym wydaniem Fable 1 z pierwszego Xboksa, druga i trzecia odsłona serii nie będą w żaden sposób różnić się od wydań wcześniej dostępnych na rynku.

Premiera - 7 lutego 2014 roku. Więcej szczegółów na temat zestawu Lionhead ma udostępnić "już wkrótce".


 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
jak oni to upchną na jednej płycie ? :D
fable 1 z aczikami - tylko na to czekam.
 

Cisek007

Użytkownik
Użytkownik
uuu ciekawie ciekawie z racji tego że grałem tylko w jedynkę to może się skuszę :p
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Tylko na to czekam Fable Anniversary bo 2 i 3 mam zaliczoną ;)
 

larwas

Użytkownik
Użytkownik
a wiadomo cos na temat polskiej wersji w Fable Anniversary?
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
pewnie bedzie tak ze FA bedzie na płycie a F2 i F3 beda kodem do pobrania z xbox store
 

skyDragon

Użytkownik
Użytkownik
Albo po prostu będą 3 płyty.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
 

jary84

Użytkownik
Użytkownik
Jedynkę przeszłem na pc a resztę na x-ie! Fajny pomysł z wydaniem tego w całości!

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom