1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Początki z konsola XBOX ONE - Prosze weteranów o pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Arnekses, Lipiec 14, 2015.

1. Arnekses

Arnekses Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam forumowiczów :)

Pisze w sprawie pomocy i doinformowania ponieważ mam wątpliwości co do konsoli i konta xbox live.Kupiłem ja około miesiąc temu , wszystko ładnie działa , sama konsola generuje bardzo dobra grafikę jak na taką cenę lecz mam mały mankament z kontem xbox live.Otóż zakupiłem konsole wraz z kontem innej osoby wraz z wieloma grami ( Około 15 ) głownie to były gry dopisane do konta dzięki promocjom xbox live oraz EA Access na XBOX ONE.Wszystko było by dobrze mógłbym grac na koncie tej osoby lecz po czasie zmieniła hasło i nie mogę zalogować się na jej konto.Sam mam własne konto ( Games for windows Live - Taki xbox live na PC ) wiec bez problemu mogłem się zalogować na moje konto o dziwo mam dostęp do rozgrywki multiplayer ( Titanfall , Battlefield 4 ) mam i mogę grac mimo ze nie wykupiłem na tym moim koncie xbox live.Także o dziwo mogę grać w gry z poprzedniego konta z promocji xbox live i EA Access bez problemu i zostały na dysku.Aby było łatwiej było wam drodzy forumowicze odpowiedać napisze w punktach ( moje pytania )

1.Mając na konsoli dwa konta xbox nie powiązane wogole rodzinnie przez konsole, obydwa mogą używać xbox live ? ( gdy tylko jedno konta ma wykupione xbox live ) czy ja mam jakis okres probny xbox live ? - u mnie o dziwo to działa dlatego się dziwie

2.Czy na koncie bez xbox live po usunieciu gier z poprzedniego konta xbox live gold bede mógł pobrac gry które miało przypisane te konto (gry z promocji xbox live np.Assasin Cread 4 )

3.Czy posiadajac konto xbox live moge przypisac gry z promocji xbox live 360 do konta np.Gearsy 3 które w tym miesiacu sa w promocji xbox live 360. ( chciałbym z czasem jak wejdzie porządna wsteczna kompatybilnosc zagrac w Gearsy 3 ) a przy okazji poszerzyć swoja bibliotekę gier

4.Gdzie moge przejrzeć moje gry na xbox live ? Mam na mysli jakie moge pobrac za darmo które był przypisane , albo zakupione z sklepu xbox ( Jeśli pytam o podstawe przepraszam z góry jestem totalnie nowy w tym temacie ) w sklepie xbox na marginesie dość ubogim w opcje nie mogę tego zrobić lub nie umiem :)

5.Czy jesli już będe mogł przypisac gry z promocji xbox live na xbox 360 to jak i gdzie to zrobic ? ( Gubie sie troche na stornie głownej xbox live i nie wiem co gdzie klinać )

6.Czy po wyczerpaniu xbox live i AE access gry z tych promocji znikna z konsoli lub nie bede mógł ich właczyc ? Czy musze stale przedłużać subskrypcje tych programów

7.Czy da sie zmienic w starym koncie ( jesli jakos uda mi sie odzyskac hasło do konta xbox live ) email konta ? wtedy konto było by w 100 % a osoba od której kupiłem konsole nie mogła by zmienic hasła

8.Jak wyglada porzyczanie gier na xbox one ? Czy nadal są te drakonskie zabeczpiecznie ? czy po kupnie używki ( np.Call od Duty ) musze kupic kod do gry multi ( cos jak było w playstation 3 )

9.Czy na tym forum jest jakas sekcja ludzi co sobie porzyczaja gry na xbox one ? Jesli uwazacie to pytanie z głupote to pomincie :D jestem tu nowy

10.Może znacie jakis sklep ( Poza allegor ) gdzie można kupic tanio gry na xbox ona.Pamietam ze w angli sa takie sklepy z uzykami wiec moze ktos tutaj sprowadza za granicy gry :)

11.Czy moge przypisac gry z porzednich miesiecy z xbox live gold ? Mam na mysli gry z xbox one i xbox 360 :)

Narazie tyle pytaz a raczej aż tyle :) mam nadziej i prozbe ze pomożecie zielonemu w tych sprawach .Za każda pomoc jestem wdzieczny jesli bede mógł jakos sie także pomoge

PS.Jeśli napisałem jakies głupie i proste pytanie prosze nie linczujcie mnie :D jestem nowy w te sprawy

Pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kacpero123

Kacpero123 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1.Jeżeli chcesz mieć GOLD'a na kazdym koncie to musisz zrobic home na tym koncie gdzie masz golda wykupionego.
    2.Tak bedziesz mógł, bedziesz je miał w zakładce moje gry i całkiem w prawo i bedzie lista rzeczy do pobrania ponownie.
    3.To musisz wejść na strone xbox.com, zalogować sie i tam kupic to.
    4.Na stronie xbox.com, zalogować się wejść w zakładkę moje konto, następnie "zarządzaj urządzeniami" i po lewej stronie całkiem na koncu masz " Historia zakupów"
    5.Nie rozumiem pytania.
    6.Pokaże Ci komunikat o zakupieniu abonamentu GOLD lub EA access.
    7.Tak da sie ale to na stronie xbox.com musisz wejść w zakładke moje konto i w srodkowej tablece masz "Potwierdzenia zabezpieczające konta Microsoft" ale musisz mieć dostęp do starego e-maila lub jak masz przypisany numer telefonu to M$ wysyła ci kod i dzieki nim zmienisz maila/hasło.Jeżeli nie masz to musisz dać przy tym "Nie posiadam tych adresów/telefonów..." i wpisujesz swoj numer telefonu lub adres e-mail i czekasz 30 dni az bedziesz mógł korzystac w pelni z konta.
    8.Nie tu nic takiego nie ma.Kupujesz gre ( na płycie oczywiscie), grasz sobie i jak sie znudzi to oddajesz/sprzedajesz i ta osoba wkłada gre do napedu i gra sobie bez problemu.
    9.Nie wiem.
    10.Tak są w kazdym miesci są jakieś sklepy/salony gier gdzie są nowe gry i używki.
    11.Nie da sie tak.

Możesz mi wierzyc lub nie w to co napisałem ale posiadam mojego xbox one od światowej premiery w 2013 roku i xbox 360 od 2008 roku.

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum