Poczatki z RGH

peja_87

Użytkownik
Użytkownik
Witam, posiadalem konole z lt 3.0 i zamienilem sie za konsole z RGH. Juz rozkminilem jak to dziala ale mam kilka pytan. Czy konsola moze stac pionowo czy musi lezec poziomo? mam nagrane na plytki kilkanascie gier pod tl, czy moge je jakos skopiowac na dysk i przerobic pod rgh?
 

adamrz

Użytkownik
Użytkownik
Nie powinno mieć znaczenia jak jest postawiona konsola.
Do kopiowania gier masz pozycję w menu DVD Extract (menu Freestyle Dash).
 

peja_87

Użytkownik
Użytkownik
Jest taka opcja wie, kopiowalem juz tak. Jednak da sie skopiowac tylko oryginalne gierki, tych pod lt 3.0 wogole nie widzi. Ja myslalem ze moze jest jakis program na kompa ze moge zrobic obraz plytki a pozniej przystosowac go pod rgh.
 

PeCetoLog

Użytkownik
Użytkownik
Na konsoli rób backupy via Oryginalny system (Zapisz na Hdd, potem NXE2GOD i masz wersje GOD chodzącą bez płyty).
Na PC spróbuj XBOX Backup Creator
 

slimLeo

Użytkownik
Użytkownik
Jak w konsoli ma zrobione same RGH bez LT to nie zrobi takiej operacji na konsoli. musisz zrobić lustro (iso) płyt na kompie i przerobić np. na goda programem iso2god
 

paczos

Użytkownik
Użytkownik
po prostu wystarczy ci ImgBurn i nim kopiujesz obraz płyty na dysk PC
 

peja_87

Użytkownik
Użytkownik
Dzieki za odpowiedzi. Mam jeszcze jedno pytanie. Chcialem odpalic Modio ale przy logowaniu wyskakuje mi taki blad:

 

Ridic4sv

Użytkownik
Użytkownik
Szczerze to zauważyłem ,że poziomo slim botuje 5-10s za każdym razem. A pionowo ok 30s ,a raz na jakiś czas trzeba zrestartować
 

peja_87

Użytkownik
Użytkownik
Wie ktos jak rozwiazc problem z Modio?
 

Do góry Bottom