Początkowa konfiguracja

Squn696917

Świeżak
Świeżak
Witam zakupiłem sobie xboxa one s i mam problem z początkowa konfiguracja,nie mogę się połączyć z internetem,da się może jakoś pominąć to?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak dokładnie nie opiszesz problemu to ci nie pomożemy.
 

Squn696917

Świeżak
Świeżak
Jak dokładnie nie opiszesz problemu to ci nie pomożemy.
Chodzi mi o to że po pierwszym uruchomieniu jest ta konfiguracja,wybieram na początku język,a potem muszę się połączyć z internetem,wpisuje hasło i niby się łączy ale cały czas wyskakuje " Gdzie jest internet? Konsola wymaga podłączenia do internetu ale masz problem z siecią " próbuje to naprawiać,ale nic to nie daje,czy jest możliwość pominięcia tego i połączenie się kiedy indziej?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jaki router ?
 

Squn696917

Świeżak
Świeżak
TP Livebox,najgorsze co może być
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak masz możliwość to najpierw podłącz konsole po kablu jak to nic nie da to trzeba będzie odblokować porty. Wszystkie są podane na stronie support.xbox.com
 

Squn696917

Świeżak
Świeżak
Jak masz możliwość to najpierw podłącz konsole po kablu jak to nic nie da to trzeba będzie odblokować porty. Wszystkie są podane na stronie support.xbox.com
Nie mamy możliwości podłączenia routera do konsoli,nie wiemy za bardzo jak odblokować te porty
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To nie wina portów, przenieś konsolę i odpal z kabla. Początkowy konfig i na zablokowanych powinien się zrobić. Też mam TP. Miałem to samo. Zacznij od początku i ustaw poprawnie Wifi, jak nie to kabel j.w.
 

Squn696917

Świeżak
Świeżak
To nie wina portów, przenieś konsolę i odpal z kabla. Początkowy konfig i na zablokowanych powinien się zrobić. Też mam TP. Miałem to samo. Zacznij od początku i ustaw poprawnie Wifi, jak nie to kabel j.w.
Trochę cieżko bedzie przeniesc konsole,bo w pokoju ktorym mam router nie ma telewizji z wejsciem hdmi
 

Squn696917

Świeżak
Świeżak
Gdzie mogą znajdowac sie te porty?
 

Attachments

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Gdzie mogą znajdowac sie te porty?
Zaawansowane.
 

Squn696917

Świeżak
Świeżak
I tutaj w co wejsc?
 

Attachments

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Zobacz sieć albo narzędzia
 

Do góry Bottom