1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Początkujący przeróbka RGh

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gucmen, Listopad 24, 2013.

1. Gucmen

Gucmen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam dzisiaj rano przyszła mi przerobiona konsola RGH po zapoznaniu się z kilkoma poradnikami odnośnie wgrywania gier niestety niewiele się nauczyłem gdyż jest to moim zdaniem trudne. Człowiek który przerabiał mi konsola wgrał mi 2 gry jakieś ferari i gta V. Po urochomieniu konsoli wszedłem w folder hdd1 i był tam folder z grami ferari działa a przy gta miałem włączać poprzez deflaut.xex gra sie uruchamia i pisze prosze włorzyć płytę 2 ... Proszę o pomoc i o link do poprawnego wgrywania gier RGH .. używałem programu NXE2GOD proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1112
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    GTA V :
    dvd 1 do XEX'a - wyciągasz folder content i wrzucasz na dysk twardy
    dvd 2 do GOD'a - i wrzucasz tam gdzie masz gry

Gry wypakowujesz do GOD programem ISO2GOD , a do XEX programem eXiso
    progsem NXE2GOD na konsoli przerabiasz zainstalowane gry na dysk do GOD'a - aby działały bez płyty

Szukaj na forum, bo wszystko jest !!
    http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-wypakowanie-bad-konwertowanie-obrazu-gry-pod-jtag-104943/
    http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-przerabianie-obrazu-iso-do-kontenera-god-graficznie-145239/

4. Gucmen

Gucmen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a skąd mam wiedzieć który folder przerobić jakim programem ?

5. Crest

Crest Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec / Dąbrowa Górnicza
    Czytales w ogole to co kolega wyzej podal? Jezeli nie to przeczytaj, i bedziesz wiedzial, chyba.

Jezeli gra wymaga zainstalowania tekstur na hdd to plyte na ktorej sie one znajduja wypakowywujesz do xex i potem przez ftp lub pendrive wrzucasz na dysk konsoli do odpowiedniego folderu.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum