1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poczatkujący użytkownik Xboxa - jakie gry wybrać żeby zachwycić się konsolą?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Itsari, Grudzień 2, 2010.

1. Itsari

Itsari Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Xbox 360 250 GB zostanie przysłany kurierem w piętek a ja już od 2 dni latam i wydaję kasę na dodatki.
    Kupiłem kinecta, dodatkowo grę dla mojej partnerki Dance ..coś tam..., Just Cause 2 dla mnie i przyslą mi tez Ultimate Forza 3.
    Póki co świat gier znam częściowo z PC i kojarzę wiekszość tytułów ale jak wiadomo granie na eXie się różni i nie kazda dobra gra z PC bedzie dobra na Xboxa.
    Stąd moje pytanie o kilka wymiatających gier na Xa oraz na Kinecta, pokazujących jego grywalność, grafikę, mozliwosći.
    Mam LCD 40'' full HD i nie wiem czy X obsługuje to i czy przyjdzie kabel do TV czy muszędokupić go sam?
    Dodatkowo chciałbym podłączyć go pod kino domowe i znów pojawia się sprawa kabli....

Proszę o fachowe odpowiedzi.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Black Ops, New Vegas, Kinect Sports, left 4 dead 2, bad company 2, fallout 3, dirt2, hot pursuit
    Wystarczy ci na pół roku grania a nawet więcej. Różne gatunki, niektóre czysto singlowe inne głównie multi.

Z podłączeniem do LCD nie powinno być problemu, a z kinem domowym - masz w nim wyjście optyczne?

4. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    co do gier to :

Resident Evil 5, Alan Wake, Mafia 2 te 3 tytuly wymiataja, w sam raz na poczatek zabawy z konsola.

PS. Jesli lubisz F1 to polecam F1 2010 od Codemasters, dobry symulator

5. gydoky

gydoky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Alan Wake
    COD BO
    Medal Of Honor
    Split Secound
    Mafia 2
    to sa gry w ktore ostatnio gram i polecam :)

6. Itsari

Itsari Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wyjście optyczne sprawdzę jak wrócę do mieszkania.
    Dzięki za tytuły ale prosiłbym o krótki opis danej gry i uzasadnienie swoich typów.

7. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    L4D2 , na pewno nie cod bo, lepiej cod 6, może fable 2/3 , nowy nfs, fifa 10, dragon age.

8. DeeJay3k

DeeJay3k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Szczególnie polecam te gry:
    01. Bayonetta - bardzo szybka, efektowna akcja, piękna grafika i lokację, dosyć długa
    02. Castlevania Lords of Shadow - chyba najlepszy slasher tego roku, wspaniałe lokacje, piękna grafika, gameplay
    03. Call of Duty: Modern Warfare - jak dla mnie najlepszy fps, ładna grafika, szybka akcja, dużo broni,
    04. Mass Effect 2 - ok.30godzin dobrej zabawy, ładna grafika, świetna fabuła, relację z ziomkami, znakomita kontynuacja jedynki
    05. Assasin’s Creed 2/Assasin's Creed Brotherhood - grafika, rozgrywka, duże renesansowe miasta,mnóstwo zadań
    06. Ninja Gaiden 2 - bardzo wymagająca, ale dająca dużo frajdy, fajna rozgrywka, dużo ciekawych broni i kombosow
    07. Grand Theft Auto IV - ogromne miasto, b. dużo misji, świetne cut scenki i ogólnie klimat
    08. Gears of War 2 - piękna grafika, świetny gameplay, fabuła
    09. Batman Arkham Asylum - świetna historia, ładna grafika, gameplay, dodatkowe wyzwania po skończeniu fabuły, zagadki

9. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Red Dead Redemption to w tej chwili chyba najładniejsza gra ( w kwestji fotorealizmu). A do tego naprawdę fajny gameplay , fabuła , postacie. Polecam szczególnie jeśli lubisz westerny.

10. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja polecam GTA IV, ta gra już swoje lata ma, ale wg mnie jest najlepszą pozycją na Xa...dla niej go kupiłem :) obczaj też koniecznie jakieś Call of Duty, może zacznij od 4, bo to najlepsza gra po multi na Xie wg mnie i wieeeelu innych :)

11. dmoroz89

dmoroz89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    tutaj kolega sie pomylil, to powinno byc wejscie a nie wyjscie... czyli z tyłu odtwarzacza od kina ( badz amplitunera ) szukasz takiego o to wejscia

I koniecznie musi widniec tam napis Optical IN. ( w sumie to te IN jest najwazniejsze, bo to oznacza wejscie, a OUT wyjscie )

a co do kabelka to sam korzystam z takiego i jest dobra jakosc dzwieku.

12. michal2209

michal2209 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Posiadam telewizor no-hd 32" i po podłączeniu załączonym kablem analogowym zwymiotowałem z obrzydzenia.
    Polecam zakup kabelka HDMI(jeśli nie ma go w zestawie) - najtańszy jaki znajdziesz będzie odpowiedni. Ja kupiłem za ok 40zł w mediamarkt.
    Kupiłem X-box slim w zestawie z Fable 3 i nie było HDMI.

13. Skubaniec

Skubaniec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ano wejscie, zreszta wiekszego znaczenia nie ma bo kina domowe maja glownie wejscia optyczne. Z obu stron kabla masz taka sama koncowke (kabel mozesz kupic najtanszy zwracaj uwage na dlugosc i nie zlam go przypadkiem )

co do gier hmm

1. Alan Wake <<< Dla tej gry kupilem X
    2. Mass Effect 1&2 <<< swietna fabula
    3. Fable 3 <<< osobiscie nie gralem ale zaciekawil mnie motyw znalezienia w skrzyni ze skarbami "Mrocznego Kondoma Bogow" ;)
    4. Death Spank <<< Gra tworcy Monkey Island wesola fabula o znalezieniu 6 magicznych stringow
    5. Tekken 6 <<< Klasyczne Mordobicie ;)
    7. FF XIII <<< wspaniala grafika
    8. PES 2011 jesli lubisz czasem ze znajomymi pograc
    9. Assasins Creed 2/ Brotherhood << ladna grafika
    10.GTA IV <<< klasyki przedstawiac nie trzeba sam pamietam jak mucilem w 1 ;)
    11.Fallout New Vegas <<< kolejna czesc swietnej serii
    12. Halo >>> gra stworzona na xboxa ;)
    13 Battlefeald BC2 >>> swietne spolszczenie

@up

wystarczy component + ustawienie konsoli ;)

14. 290292

290292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świecie
    GTA IV,Black Ops,Resident Evil 5,Alan Wake,Assasin Creed II/Brotherhood. Hmm dlaczego?? GTA IV chyba nietrzeba tłumaczyć...., Black Ops<--- świetna gra, super realizm i ogólnie super ,,wyrób". RE 5 i Alan Wake<--- super survival horror,Assasin<--- usiądziesz (nawet w googlach lukniesz na screeny) niebdziesz chciał odejść, ja assasina pokochałem bardziej od dziewczyny:p

15. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Dokładnie tak samo ja. Dla niej X360 kupiłem i też uważam , że to najlepsza gra na tą konsolę. Poprostu najwięcej funu daje i zawsze chce się do niej wracać. Ja ciągle w nią gram mimo iż przeszedłem ją całą , a mam ją już od 1,5 roku. Poprostu jest w niej wszystko to co kochamy w grach. Rozmach wykonania , detali poraża , muzyka , histora , Niko Bellick.... zagrać powinien każdy , choć nie dla wszystkich będzie to ideał. Wady (niewielkie) też ma.
    Powinieneś w sumie od niej zacząć , ja tak uważam , aby później grając w inne gry docenić to co ma do zaoferowania Grand Theft Auto IV , a o czym inne gry mogą pomarzyć. Pozdro.

16. Natirus

Natirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bełchatów
    Jak sie nie sprecyzuje jakie gatunki gier sie lubi to wszyscy beda polecali co popadnie. Mi na przyklad GTA IV wcale nie podpasowal, znudzila mnie i niczym nie zachwycila. Alan Wake tez bardzo przecietny, slaby liniowy scenariusz i nudna walka. Ja polecam FFXIII, Fallout New Vegas, Fable 2/3, NFS:Shift, a do kinecta - Kinect Sports i Your Shape.

17. kwiatek169

kwiatek169 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja zaproponuje kilka gierek w podziale na gatunki które na pewno wciągną:
    Strzelanki- COD BLACK OPS(ok 8 godzin grania+ multi , Bad company 2(8-9 godzin grania+ multi)
    Slashery- Enslaved(8-9 godzin grania ,wciągająca przygodówka) , castelvania(15-20 godzin grania)
    wyścigi- Forza 3(pisałes że już zamówione), F1 2010 (dużo dobrej zabawy)
    horrory - Resident evil 5 (dośc długa gra , gęsia skórka gwarantowana:D)
    NO I OCZYWIŚCIE GTA IV ale niewiem do jakiego gadunku to wsadzić:D:D

18. Tauosu

Tauosu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Właściwie bardzo mało jest gier które powalają, jednak zacznijmy od początku:

Jak masz 40" w full hd to kup HDMI obojetnie jaki byle by w wersji 1.3b/c lub można poszukać 1.4
    Optyk lub coaxial do dzwieku 5.1 to juz bardziej opcja, ale daje frajde ;)

Co do gier:
    Zależy co lubisz:
    Wyścigowe symulacja Forza 3 / Wyścigowe arcade Split Second
    RPG + FPS Fallout 3 / Fallout 3 New Vegas
    Prawdziwe "stare" RPG Lost Odyssey / "nowe" Final Fantasy XIII
    Slashery Dante's Inferno / Devil May Cry 5
    TPP Gears of War / Lost Planet

Do tego dochodzą różne ciekawe gry np: Lego Star Wars, Indiana Jones i Batman, Fight Night 4 i inne. Zależy co kto lubi

Wedlug 1up.com warto zainteresowac sie:
    Crackdown 2
    Halo:Reach
    Bioshock 2
    Mass Effect 2
    Splinter Cell: conviction
    Alan Wake
    Bayonetta
    Just Cause 2
    Red Dead Redemption
    Super Street Fighter 4

Z tych bym wybrał: Alan Wake, Just Cause 2, Mass Effect 2 i Crackdown 2 reszte wywalił :p

19. Itsari

Itsari Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki wszystkim za Wasze porady. jest w czym teraz wybierac, o nieotorych tytualch slysze pierwszy raz i jak zapewniacie warto bedzie zwrocic na nie uwage.

Co do kabli to mam HDMI ...ale nie ma optic w kinie, mam w nim compound, zwykle audio in, out i scart.....
    Kino zakupione 3 lata temu wiec zalatuje juz starocia troche chociaz 5.1 i 1000W ma wiec dziwek jest ok.
    Znajde jakas inna opcje polaczenia jak tylko mi Xa przysla....Tu pojawia sie problem....

Spadl snieg w Londynie kilka dni temu i oczywiscie dl anich to koniec swiata i poczta sie sypie, kurierzy nie dojezdzaja, komunikacja miejska kuleje....bez samochodu czlowiek by do pracy nie dojechal.
    X mial byc w czw/piatek, teraz twierdza ze w przyszlym tygodnbiu dojedzie... Mam czas na porozgladanie sie za gierkami :)

20. Tauosu

Tauosu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    compound ? a nie component ? Jak nie masz wejścia cyfrowego to trudno, podłączysz pod audio in i też będzie grało ;) Wszak będzie to 5.1 Virtualne, albo stereo ale zawsze coś.

Na poczatek mogę dać ci tylko taką radę byś delektowal się grami, szczególnie tymi które lubisz. Inaczej bardzo szybko stracisz zainteresowanie tytułami, a już na pewno pomocne w traceniu zainteresowania jest przerabianie konsoli. Osobiście wolę kupić 1-2 tytuly na miesiąc lub np: 1 na kilka miesięcy (ostatnią gre kupiłem ok. 3 miesięcy temu :p) i grać do końca, niż sciągać i kombinować może to, może to...

21. Itsari

Itsari Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ehhh component, zmeczenie mnie bierze a cala noc przede mna :)
    w przerabianie nie bede sie bawic z 2 powodow...
    1. Nie da sie przerobic slima...
    2. tak jak piszesz...lepiej kupic 1 gre na miesiac i przejsc ja niz sciagnac 20 pograc troche i sie szybko nudza....
    Mialem tak w przypadku WII...Kupilem z calym pakietem, balance board itd...plus przerobilem i sciagalem gry...mam okolo 30gier, gralem w 5 i mi sie znudzilo to i chce sprzedac i zamieniam na Xboxa :)
    Poza tym tutakj gry nie sa tak drogie, no chyba ze super nowosci (50 &pound;)
    No a zawsze mozna odkupywac uzywane gry tzw pre-owned i wlasciwie wszystkie w cenie ok. 10 funow i mniej.

Wczytywanie...

Poleć forum