1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Początkujący

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez magik2009, Maj 18, 2016.

1. magik2009

magik2009 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ostatni przerzuciłem się z pc na konsolkę a tak dla jaj i mam w związku z tym małe pytanko co po nie którzy mogą się śmiać ale wiedza to potęga.kupiłem Xboxa 360 FAT z dashem 2.0.1.12625 jaka stara przeróbka myślę ze lt 1.5(działają niektóre gry z activate iso) chciałem spytać jaki możliwy jest największy dash by nic się nie osunęło.podkreślam ze nie chce zmieniać lt gdyż zakupiłem z nim ponad 200 gier i za czy je przejdę to pewnie będzie myśl o kupnie xboxa one.z góry dzięki za odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Te 200 gier to zapewne wszystkie XGD2,masz bardzo stary dash wszystkie nowsze gry będą wołać o aktualizacje.Niestety z tym dashem aktualizacja usunie Ci przeróbkę i będziesz musiał wgrać lt 3.0

4. magik2009

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak jak myślałem.dzięki za odpowiedz.czy jest możne stronka z wykazem gier pod taki dash?szukałem w papcio google ale może jakieś forum ci się obiło o oczy?

5. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Napisz jaki masz napęd w konsoli lit-eon,benoQ,hitachi czy samsung i z którego roku konsola.

6. magik2009

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    konskola z 2009 naped lit-eon.

Wczytywanie...

Poleć forum