1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pod koniec miesiąca odbędzie się prezentacja Call of Duty: Black Ops 3 - oglądamy teaser

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 9, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Koniec z niedomówieniami! Pod koniec miesiąca odbędzie się oficjalna prezentacja nowej odsłony Call of Duty i opublikowany teaser pozwala nam szykować się na Black Ops 3. Znajdą się chętni?

W Sieci pojawił się materiał, który kończy wszystkie spekulacje. Jeszcze w tym roku zagramy w kolejną odsłonę Call of Duty i będzie to Black Ops 3.

Pierwsze wyraźne sygnały o pojawieniu się kolejnej odsłony Black Ops pojawiły się we wtorek – na mapach Call of Duty: Black Ops 2 pojawiły się ciekawe reklamy...

Dla wielu graczy może to być szokująca wiadomość, ponieważ przedstawiciele Treyarch przez wiele miesięcy sugerowali, że kolejną odsłoną Call of Duty będzie World at War II... Niestety, na przygodę w klimatach II wojny światowej będziemy musieli jeszcze zaczekać.

Prezentacja odbędzie się 26 kwietnia.

Mamy wśród czytelników fanów serii Black Ops?

2. Lotnik421 Xbox One

3. malezlo22

malezlo22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    ciekawe czy będzie to kolejny kapeć pod nazwą Call of Duty ? Ciekawe czy będą dedykowane serwery ? Ciekawe czy dalej będzie się ginąć za ściana ? Ciekawe czy będzie nowy silnik graficzny ? Założę sie ze wszystko to co myślę się potwierdzi, czyli brak dedykowanych serwerów w związku z tym nadal giniemy za ścianą, wszystko w oprawie grafiki BO2 czyli kotlecik jak co roku:)

5. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Jasne ,że macie fanów Black Ops ! Czekam z niecierpliwością. Dwie poprzednie części BO mnie nie zawiodły i są to według mnie dwa najlepsze CoD. Mam nadzieję ,że powrócimy do starych sprawdzonych rozwiązań z BO1 i dostaniemy prawdziwą bombę.
    Z mojej strony prawdopodobnie Day 1 :)

trebol91 lubi to.
  6. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Mam tylko nadzieję że nie będzie to kolejne połączenie crysisa i titanfall czyli cod aw bo jeżeli tym razem będzie taki sam nie wypal to będzie to ostatni cod jakiego kupię. Ale mimo wszystko jestem dobrej myśli

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

7. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Oj oby bylo cos w stylu Bo1 bo w Multi w tej części byl dla mnie perfekcyjny. Wszystkie inne dla mnie części przy tej sie chowają ale 2 takze byla spoko. Potwierdzam slowa kolegi BuRRRza i oby właśnie wrócili do tych rozwiązań z Bo1.

8. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    "Call of Duty: Black Ops 3 deploys players into a dark, twisted future where a new breed of Black Ops soldiers emerges and the lines are blurred between our own humanity and the technology we created to stay ahead, in a world where cutting-edge military robotics define warfare."
    Ehh.. Chyba koniec marzeń

9. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    A dlaczego niby nie może być klimatów II WŚ z nazwą Black Ops? Nie ogarniam...

10. TheG4brieL

TheG4brieL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    I znów przyszłość... Szkoda, ale ja odpadam :(

11. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja chyba pozostanę przy BF:Hardline. Tak będzie bezpieczniej.

Wczytywanie...

Poleć forum