podczas aktualizaji z gry wystapil blado kod statusu to:3143-3151-2200-0700-c000-0034

mc55

Użytkownik
Użytkownik
Też dziś walczyłem z tym problemem, pojawił się gdy na starego dasha (z zeszłego roku 12...) próbowałem wgrać najnowszego 13599 , męczyłem się z płytami i usb, ale w końcu wyczytałem że najpierw muszę wgrać 13146 i pomogło !
Po tym dopiero najnowszy i oczywiście mod na 1.91.
Wszysrko z uciem pendrive, zauważyłem tylko że po tej aktualizacji jak nie wymiesz pena to wywala cały czas błąd e71, więc włączanie bez pena !
 

noa789

Świeżak
Świeżak
przepis bo to samo miałem(przygotujcie okolo 50 zł)
wchodzicie na stronke oficjalną xboxa i sciągacie z tamtąd najnowsze aktualizacje potem ją wzucacie na pena i do konsoli pena podłaczacie uwaga to musi byc najnowsze z stronki xboxa na innym nie pujdzie ja pobralem ztąd: Aktualizacje oprogramowania konsoli Xbox 360 | Rozwiązywanie problemów z konsolą Xbox | Pomoc techniczna konsoli Xbox - Xbox.com przeczytajcie i róbcie według instrukcji po aktualizacji na 100% wywali wam przerubke i musicie znowu przefleszowac napęd koszt 50 zl zalezy od firmy napędu
ja wlasnie ak zrobiłem i znowu mi wszystkie gry chodzą
 

koczy

Świeżak
Świeżak
Koledzy pomóżcie bo już mi ręce opadają. Mam ten sam problem z tym że konsola nie rusza z żadną z tych aktualizacji. Próbowałem poniższe:

13599
12625
13146

A konsola jak pokazywała błąd tak cały czas go pokazuje. Dodam że zawiesiła się na k..i Dance Central, nawet pożyczyłem wydanie pudełkowe od znajomego ale niestety to nic nie pomogło.
 

hetman58

Świeżak
Świeżak
nom tez mam ten sam problem sciagnolem ps12 najnowsze chcialo aktualizacje wiec sie zgodzilem po polowie wyskoczyl mi problem 3151-151f-B800-0f00-C000-0034 wiec licze na was czytalem ewczesniejsze wypowiedzi probowalem z tymi dahami ale nic z tego wiec zoostalo mi tylko gra orginalna ale tez nei jestem pewien do niej a jak wywale kase w bloto korzystaelm tylko pendrajwa
 

hetman58

Świeżak
Świeżak
probowalem z dhaem teraz wystapil ten problem a koncu ze 0013 wiec nie wiem co robic pomozcie jak byscie mogli
 

wyczeswypas76

Świeżak
Świeżak
Panowie mam pewien problem chyba ten sam o których tu mowa mianowicie chciałem pograć w grę WRC 2 konsola zawołała o aktualizacje której bezmyślnie dokonałem no i teraz lipa od razu po uruchomieniu pojawia się informacja o aktualizacji z kodem statusu 3151-351f-b800-0f00-c000-0013. Próbowałem wgrywać aktualizacje przez pena wszystkie które są tu proponowane i nic konsola cały czas jest w tym samym trybie. Miałem wgrany LT+ i wiem że już mam po przeróbce ale to akurat mnie nie martwi bo mam z czytany i zapisany klucz martwi mnie jak uruchomić konsole tak aby weszła w swój normalny tryb.Liczę na waszą pomoc.
 

neon

Użytkownik
Użytkownik
to jest takie proste
gdy mieliscie przerobke LT 2.0 i nie bylo nowego dasha w konsoli i zaczeliscie z pirata instalowac aktualizacje to skasowalo wam przerobke i dla tego jest ten blad i ze nie moze odczytac aktualizacji z plyty wystarczy zgrac na pena dash taki jaki ma gra np fifa 12 ma 599 i instalujesz i znow przerobka na lt 2.0 i wszystko smiga

albo wystarczy przerobic konsole i do konczyc aktualizacje

a te numerki nie maja wiekszego znaczenia

jak nie rusza z pena aktualizacja to znaczy ze macie zly dash musicie miec ten sam co zaczeliscie instalowac z plyty
 

Drozda86

Świeżak
Świeżak
Witam

Mam niestety ten sam problem. Kod błędu C000-0013. Konsola już ma wgrany oryginalny FW do napędu. Niestety nadal nie mogę przejść przez ten proces aktualizacji :(
 

TigraTeam

Banned
to jest takie proste
gdy mieliscie przerobke LT 2.0 i nie bylo nowego dasha w konsoli i zaczeliscie z pirata instalowac aktualizacje to skasowalo wam przerobke i dla tego jest ten blad i ze nie moze odczytac aktualizacji z plyty wystarczy zgrac na pena dash taki jaki ma gra np fifa 12 ma 599 i instalujesz i znow przerobka na lt 2.0 i wszystko smiga

albo wystarczy przerobic konsole i do konczyc aktualizacje

a te numerki nie maja wiekszego znaczenia

jak nie rusza z pena aktualizacja to znaczy ze macie zly dash musicie miec ten sam co zaczeliscie instalowac z plyty
albo podmieniony naped
 

Drozda86

Świeżak
Świeżak
Czy ktoś zna może odpowiedź na moje pytanie ??
 

neon

Użytkownik
Użytkownik
Czy ktoś zna może odpowiedź na moje pytanie ??
z jakiej gry probowales zrobic aktualizacje? musisz uzyc takiego samego dasha jakiego zaczeles wgrywac do konsoli
i czy przerobiles znowu naped na LT 2.0? jezeli nie to przerob wloz plyte z ta aktualizacja co zaczeles wgrywac i wszystko bedzie smigac
 

Drozda86

Świeżak
Świeżak
To tak - konsolę w takim stanie dostałem to primo. Podobno na CoD BO. Ale z org nie rusza. Wgrany LT lub Org firmware i kupa.. nie idzie. Ściągnąłem WSZYSTKIE dashboardy i żaden nie chce dokończyć aktualizacji. Ręce opadają.. chyba pozostaje RGH zapodać
 

keppel123

Banned
witam probowalem z pendriva z CD i przez xbl i nic nie da rady wgrac nowego dasha moja konsola jest przerobiona nie wiem jakim lt+ bo mam ja z drugiej reki ale raczej 1.9 bo gry dzialaj z 2011 wiosny ale nie mam pojecia jak wgrac tego nowego chol*ernego dasha pomocy :/
 

pleban79

Świeżak
Świeżak
U mnie pomógł dash 13599
.Jutro trzeba konsole zawieść z powrotem do przerobienia ;))
 

Do góry Bottom