Podczas londyńskich zamieszek ukradziono mu PSP - Sony wyśle w prezencie nową konsolę

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

K0TAKU

Banned
Użytkownik


Trudno nie słyszeć o tym, co dzieje się ostatnimi czasy w Londynie. Zapewne widzieliście też film, na którym "buntownicy" okradają młodego, rannego człowieka.


Okazało się, że zamaskowani wandale wyciągnęli z plecaka konsolę PlayStation Portable. Sony postanowiło zareagować - choć nie naprawią mu połamanej szczęki, to sprezentują nową konsolę przenośną i gry na nią.

Alan Duncan z europejskiego oddziału koncernu zapewnia, że skontaktuje się albo ze szpitalem, albo bezpośrednio z poszkodowanym. A żeby było ciekawiej, Namco Bandai postanowiło również obdarować Haziqa, pobitego dwudziestolatka.

Bardzo miły gest ze strony obu firm, w pewnym sensie dobra dla nich reklama, ale postawa godna pochwały.

źródło : http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,10098243,Podczas_londynskich_zamieszek_uk radziono_mu_PSP__.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Tak bardzo miły gest ze strony tych firm. A tamtych nisko inteligentnych człekokształtnych osobników wsadził bym do pedałków i niech się zabawią nimi.

Brak słów i tyle..
 

lumpek933

Użytkownik
Użytkownik
Miły gest a z drugiej strony ładna reklama, tak czy owak fajnie, że tak zrobią, a tych zamaskowanych asfaltów skazałbym na dożywotnie zbieranie bawełny oprócz tego jednego który próbował pomóc chłopakowi, ale sam obawiał się dostania wpie*dol.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@UP
A skąd wiesz czy chciał pomóc? Jakoś mi to zbytnio nie wyglądało na pomoc jak plecak został otwarty.. A w dalszej części widzisz, że ma gdzieś chłopaczka i idzie sobie spokojnie dalej niż jeżeli zadzwonić po pogotowie (jakby to normalny człowiek zrobił..).
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Takie jest zycie. Nie zyjemy niestety w Nibylandii. Ciekawe czy MS tez by dal nowa konsole. Kiedys N tez dalo komus konsole po kradziezy
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
To jest 100% reklama gdyby chcieli tak naprawdę to oddali by każdemu komu skradziono, mi kiedyś zaginęło PSP i co oddadzą mi je ? Robią to tylko dla reklamy i jak dla mnie jest to żałosne, choć ten koleś ma to w d.... i cieszy się z nowej konsoli i gier :)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
To jest 100% reklama gdyby chcieli tak naprawdę to oddali by każdemu komu skradziono, mi kiedyś zaginęło PSP i co oddadzą mi je ? Robią to tylko dla reklamy i jak dla mnie jest to żałosne, choć ten koleś ma to w d.... i cieszy się z nowej konsoli i gier :)
Poza tym muszą się pozbyć PSP z magazynów, w końcu za 3 miesiące zaVita nowa konsolka :D
 

koxy

Użytkownik
Użytkownik
Ja to w ogóle zdziwiony jestem że jeszcze prasa nie obwinia za wszystko co się dzieje w Angli, serii GTA, albo Saints Row... a co do konsolki to należy się chłopakowi, miły gest. Chociaż jakaś rekompensata za obitą twarz.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Ja to w ogóle zdziwiony jestem że jeszcze prasa nie obwinia za wszystko co się dzieje w Angli, serii GTA, albo Saints Row... a co do konsolki to należy się chłopakowi, miły gest. Chociaż jakaś rekompensata za obitą twarz.
Przecież obwiniają :D
http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/wielka-brytania-gry-z-serii-gta-inspiracja-dla-zamieszek-w-londynie-98801.html
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
SONY i miły gest? Jestem zaskoczony, brawa dla nich :) Namco zawsze było 'spoko', ale i tak świetna postawa. Jednak są ludzie, którzy wspierają innych w czasie trudnych chwil - cieszy mnie to :)
 

ratajek

Użytkownik
Użytkownik
To jest 100% reklama gdyby chcieli tak naprawdę to oddali by każdemu komu skradziono, mi kiedyś zaginęło PSP i co oddadzą mi je ? Robią to tylko dla reklamy i jak dla mnie jest to żałosne, choć ten koleś ma to w d.... i cieszy się z nowej konsoli i gier :)
zginięcie a kradzież to dwie różne rzeczy, więc nie porównuj tych dwóch rzeczy do siebie.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom