1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podczas próby przerabiania napędu HITACHI jest problem z wykryciem DVD

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Detroi, Marzec 4, 2012.

1. Detroi

Detroi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Nie wiem czy ktoś już miał podobny problem, ale nie mogę wykryć napędu na moim PC. Wszystko wg instrukcji, tylko że używam nowszego JungleFlashera. SATA jest i inne pierdu pierdu. W BIOSie wykrywa, zaś gdy wejdę do Windowsa nic się nie dzieje...

Windows 7 x64.

Poradziłem sobie. Jakoś zacząłem przełączać i włączać w portach, że w końcu program wykrył wszystkie 6 portów, no i na jednym był właśnie dvd od xboxa.

Wczytywanie...

Poleć forum