1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podejrzane punkty MicrosoftPoints

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez dawgrodoburca, Styczeń 12, 2011.

1. dawgrodoburca

dawgrodoburca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pułtusk
    Nie jestem pewien czy to do końca odpowiedni temat ,ale chyba pasuję.

Co myślicie o aukcjach takich jak ta6000 MICROSOFT POINTS XBOX 360 LIVE FOREVER 24/7! (1405189996) - Aukcje internetowe Allegro
    To dziwne jak dla mnie ,ponieważ te punkty są za tanie i są na innym koncie. Czy to legalne? Czy ktoś z was już tak owe zamawiał?

2. Lotnik421 Xbox One

3. BioPower

BioPower Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    CoD MW 2
    ja cos slyszalem o tym wczoraj
    podobno trzeba zalozyc inne konto na xbl na USA bo te punkty tam dzialaja
    znajomy znajomego ma kupic te punkty a ja poczekam jak beda to mieli i zeobacze ze wszystko jest ok to potem kupie:p:p

4. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Nic nie trzeba zakładać, działa na każdym koncie na profilu niezależnie od regionu. W razie co linka macie w sygnaturce.

5. xdeks

xdeks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po zakupie dostajesz konto silver z 6000 punktami ktore przeznaczasz na gry/dodatki. Sam mialem obawy przed zakupem takiego konta, ale niepotrzebnie. Wszystko działa, gry juz sciagnięte wiec polecam taki zakup.

6. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    Sam to kupiłem i wszystko działa tylko najlepiej zurzyć te punkty do 24h

7. bercik121

bercik121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Brakuje mi tylko możliwości wykupu konta GOLD. Biorąc proporcje ceny do ilości punktów, roczny abonament chodziłby za 60 zł.

Miałbym powód do "zalegalizowania" konsoli i miałbym czyste sumienie...

P.S.: Poza tym nie mam dysku tylko pen drive 8GB, więc interesu życia bym nie ubił póki co.

8. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Gold goldem ale byś musiał jeszcze wybulić 800M$P chyba że chcesz mieć nick 24u53n1224hb5h3b ^^

9. cru5h

cru5h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Nick, a raczej Gametag możesz raz zmienić bezpłatnie :)

10. bercik121

bercik121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale te sprzedawane na allegro konta są silver

11. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Pochodzenie tych punktów jest niejednoznaczne. Podobno są to punkty pochodzące z jakiejś promocji, ale ja z moich dociekań mam inne zdanie. Jeżeli ktoś z was się interesował i sprawdzał dane w zakładce opcje płatności takiego konta, to znajdzie tam informacje o dodanej karcie płatniczej jakiegoś kolesia z USA. Dla mnie jest to pierwsza przesłanka mówiąca, że punkty te mogą pochodzić z kradzionych kart. Drugą taką przesłanką jest fakt, że punktu "wygasają" (są usuwane z konta) przeważnie w terminie do 24h. Trzecią przesłanką jest brak możliwości migracji takich kont do Polski - kupiłem raz takie konto przed wprowadzeniem Live w Polsce i po wprowadzeniu nie można dokonać migracji. Oznacza to że konta te są w jakiś sposób znakowane przez MS i zapewnie jest znane MS, że konto te jest "trefne", a co za tym idzie - jest prawdopodobne, że pewnego dnia MS puści BANA NA GAMERTAGA (nie mylić z banem na konsolę) za łamanie któregoś punktu regulaminu (nie wiem którego, ale na pewno jakiś znajdą) i tyle będzie z tych tanich punktów.

Podsumowując: Oferta opłacalna, aczkolwiek podchodziłbym do niej z dystansem. Trzeba też się liczyć, że zakupione w ten sposób rzeczy mogą (ale nie muszą) "kiedyś" przepaść, gdzie kiedyś to bliżej nieokreślona przyszłość. Osobiście nie polecam, ale decyzja należy tylko do zainteresowanego.

12. MaverickPL

MaverickPL Guest

Temat byl juz walkowany przynajmniej kilka razy.
    Punkty sa kupowane dzieki kradzionym numerom kart kredytowych. Dlatego trzeba je tak szybko wydac, bo MS kasuje te punkty/konta.
    Kupujac je uczestniczy sie z zwyklym procederze paserstwa, groza za to 2 lata w pudle.

13. yoshipl

yoshipl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    2 lata, LOLZ, chyba na papierze i w cywilizowanym kraju. Jak na razie nie słyszałem, żeby M$ cokolwiek z tym robił.

14. MaverickPL

MaverickPL Guest

MS nie musi z tym nic robic. Wystarczy zglosic na policje, jesli konta i punkty faktycznie byly kupowane przy pomocy numerow kradzionych kart kredytowych to sprzedawca jak dostaje zarzut paserstwa umyslnego, a kupujacy nieumslnego. Pewnie wieksza szansa jest na brak zarzutow albo wyrok w zawiasach, ale kwestia samego lamania prawa jest dosc jasna.

No chyba ze ci wszyscy "uszczciwi sprzedajacy" faktycznie biora nonstop udzial w takich cud promocjach gdzie mozna zdobyc po 20000MSP... az dziwne ze internet nie huczy od informacji o takich promocjach.... z tego co zauwazylem nawet kody 48h z tropicana twistera byly bardziej "rozreklamowane"

15. venome

venome Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Nie pisz głupot, za darmo nie da się zmienić !!!

16. XMigda

XMigda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdzieś na Śląsku :)
    nazwe gt mozna zmienic raz za darmo a pozniej to juz kosztuje 800MSP wiec nie gadaj glupot,co do tego konta ja juz kupowalem 4k pkt i do dzisiaj zostalo jeszcze na nim te 40MSP ktore nie wykorzystalem...

17. dawgrodoburca

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pułtusk
    A czy ktoś może kupił już takie punkty i zostały mu one zabrane?

18. Art.13

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    Ja nie spotkałem się z takim przypadkiem ale najlepiej zurzyć je w przeciągu 24h ale ja mam moje konto już 2tyg i mam na nim 20msp i nie ma na co je wydać:( Ale przynajmniej będzie wiadomo czy znikają:cool:

19. BioPower

BioPower Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    CoD MW 2
    ja tam mam w du... te punkty odrazu widac ze cos tam smierdzi " gwarancja na 24h" i musisz je wydac w ciągu 24h - posrane ^^^<lol2>
    z drugiej strony gdyby cos bylo nie tak... to ktos dalby temu kolesiowi negatywny komentarz na allegro

20. dawgrodoburca

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pułtusk
    No właśnie to mnie dziwi ,100% komentarzy pozytywnych ,nikt się nie skarży i wszystko działa.

21. Art.13

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    Bo to działa,a jak jest nielegalne to całą winę posiada sprzedający bo kupujący kupił tą rzecz bez powiadomienia o tym z jakiego to jest źródła.

Wczytywanie...

Poleć forum