podejrzane

fufu7k

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich. Chciałbym się dowiedzieć co forumowicze myślą o tej aukcji XBOX 360 ELITE + KOMPLET + HDMI + GWARANCJA (977127704) - Aukcje internetowe Allegro czy cena nie wydaje wam się podejrzanie niska? mam zamiar kupić konsole wyłącznie do fify myślicie że to będzie dobra opcja? czy to jasper? zależy mi na online czy jest jakaś możliwość sprawdzenia czy konsola nie jest zbanowana?
 
na 100% jasper . A czemu niska jest ? normalna cena konsola jest bez dysku ...
Co ze czarna to 100zł więcej ma kosztować :D? Ech ja bym brał białą z dyskiem srał na ten kolor czarny. Nie bądz pajac nie przepłacaj za kolor .
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Dziwne ... nie pisze czy przerobiona ani czy zbanowana a jak nie pisze to są spore szanse że banik może być no i gwarancja 3 miesiące ?? To już wzbudza wątpliwości . Tak to jasper . Najlepiej zapytaj sprzedawcy jak sprawa wygląda z przeróbką i banem w konsoli . Jest możliwość sprawdzenia czy konsola jest zbanowana . Trzeba znać numer który jest z tyłu konsoli i zadzwonić do M$ że niby chce się oddać konsolę na gwarancję jeśli powiedzą że nie ma problemu to wszystko powinno być OK , jeśli zaczną robić problemy to konsola jest zbanowana .

edit: choć lepiej kupić od tego sprzedawcy tą konsolę : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=976465149 jest dużo korzystniej i więcej "dodatków" za niewielką dopłatą
 

fufu7k

Użytkownik
Użytkownik
o dzięki nawet nie zauważyłem ze niema dysku, myślałem ze elite = 120gb dysk :D
 

fufu7k

Użytkownik
Użytkownik
Mam jeszcze pytanie czy będę mógł podłączyć konsole pod monitor z wejściem dvi ? i jakie okablowanie jest mi potrzebne żeby podłączyć konsole do internetu posiadam łącze od vectry 8mb/s i jak sytuacja wygląda z głośnikami ponieważ niemam w swoim monitorze głośników to czy mogę podłączyć konsole pod swój zestaw 5.1 do kompa?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
konsole można podłączyć pod monitor z wejściem VGA i DVI do wejścia DVI musisz kupić kabel HDMI-DVI a co do audio to najlepiej kupić audio adapter (dodawany był do Elite) i przez niego podłączysz głośniki (5.1 przez wejście cyfrowe)
 

Kuba 2255

Banned
Też mi podejrzane,nie ma dysku który kosztuje 300zł...
 

sreberko

Użytkownik
Użytkownik
Mam jeszcze pytanie czy będę mógł podłączyć konsole pod monitor z wejściem dvi ? i jakie okablowanie jest mi potrzebne żeby podłączyć konsole do internetu posiadam łącze od vectry 8mb/s i jak sytuacja wygląda z głośnikami ponieważ niemam w swoim monitorze głośników to czy mogę podłączyć konsole pod swój zestaw 5.1 do kompa?
Ja mam kabel VGA podłączony do monitora, przejściówka z czinczy na mini jack stereo, do tego dwa rozgałęźniki z jack stereo na 2x gniazdo jack stereo i do tego łącznik. 5.1 podłączone :) Za te wszystkie przejściówki i łączniki zapłaciłem coś koło 10PLN w sklepie elektronicznym.
 

Do góry Bottom