1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podkładki pod śruby

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez macie5kk, Maj 25, 2012.

1. macie5kk

macie5kk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    WITAM
    Rozkręcałem wczoraj xboxa ale nie wiedziałem i odkręciłem radiator ;/
    i podkładki pod śruby mi wpadły pod płytę i musze teraz je wyjąc.
    Wie ktoś po ile je trzeba zakładać? od góry i od dołu.?
    ma ktoś jakieś zdjęcia lub filmik? help me :<

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azazel0603

Azazel0603 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Puławy
    Jezeli wczesniej nic nie robiles to po jednej, ale tylko od spodu. W oryginale uzyte sa takie specjalne srobki z odstepami, pzechodzi taka srobka na wylot przez plyte i sobie zakladasz klipsa tzn taki krzyzak dociskowy....
    Z reszta ja wywalilem te krzyzaki od spodu i zamocowalem radiatory na normalnych srubach (moze i u ciebie tak jest) i dalem od spodu po jednej podkladce a od gory dalem po dwie podkladki, ale po to aby wysokosc podkladek byla prawie rowna z wysokoscia procka a najlepiej rowna , co ulatwilo mi przykrecanie radiatora i nie uszkodzilo procka.
    Paste proponuje od razu zmienic i polecam Arctic 5 droga ale bardzo dobra.
    Pzdr
    Ps najlepiej znajdz wszystkie podkladni i bedziesz wiedzial ile ich jest... jak 4 to po jednej od spodu a jak wiecej to tak jak pisalem. Po jednej od spodu a reszta ci sama wyjdzie..
    Moje grubosc podkladek to 1mm kazada

1 osoba to lubi.
  4. macie5kk

macie5kk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki wielkie
    ale paste wymieniałem :)
    i to gdzieś z 2 miechy temu :) dzięki wielkie

5. macie5kk