1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłącz ponownie kontroler

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vBeniii, Kwiecień 5, 2013.

1. vBeniii

vBeniii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. X360 mam od września. Ostatnio zakupiłem sobie grę Dead Space. Pod koniec gry mój pad zaczął wariować. Najpierw pokazywał że słaba bateria potem co 10 minut kontroler odłączał się od konsoli pokazując komunikat (Podłącz ponownie kontroler). Zakupiłem sobie Assassin's creed 3. Gram sobie i gram wszystko jest ok. Później udaje się do Bostonu i co? Gdy spadnę z wysokiego budynku lub gdy rozpoczyna się walka pad odrazu odłącza się od konsoli. Mówie se ok podłącze go i będzie git. Walka się zaczyna podłączam kontroler ponownie a tam odrazu wyskakuje podłącz ponownie kontroler. I tak cały czas. Mam X360 Slim 4gb i pada bezprzewodowego. Nic nie stoi pomiędzy padem a konsolą. Raz się wkurzyłem i trzymałem pada centymetry od konsoli a on i tak się odłączał. Proszę o pomoc ;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Sprawdź akumulatorki, mocowanie pojemnika.

4. chudy456

chudy456 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    TELFORD
    Spróbuj ponownie podłączyć pada pod xboxa

5. jak781

jak781 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    CK
    Sprawdź czy ta blaszka na screenie jest odpowiednio odgięta:

Ten "pojemniczek" na baterie może nie prawidłowo łączyć z powodu odgiętej blaszki i wibracji, jakie występują podczas gry.
    Tylko jak będziesz ją odginał, to delikatnie z wyczuciem. :p
    Pozdro :)

Wczytywanie...

Poleć forum