1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

podłączał ktoś twardy z 360 do pc po banie?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez janasa, Listopad 16, 2009.

1. janasa

janasa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może ktoś sprawdzić,bo mi na partycji zero, drugiej i trzeciej nie pokazuje żadnych plików. program xplorer360 v2, kabel microsyf(t)u oryg. chyba na drugiej partycji były jakieś pliki,zrzuciłem je na pc i usunąłem z twardego xa. Chyba były odpowiedzialne za emulacje xa1. twardy jak i 360tka działają bez tych plików bez zmian. Moje pytanie w takim razie gdzie jest profil, savy i 40 giga danych?

Wczytywanie...

Poleć forum