1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączanie dysku przenośnego do Xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez orynia55, Czerwiec 18, 2011.

1. orynia55

orynia55 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Posiadam dysk przenośny 320 GB i mam na nim 2 partycje:
    - 32 GB FAT
    - reszta miejsca NTFS
    Chciałbym z tych 32 GB przeznaczyć 16 GB na dysk dla X'a i tu rodzi się moje pytanie - jak to zrobić nie tracąc danych z partycji NTFS? Gdyż nie mam możliwości ich przeniesienia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Podziel to 32gb np. na 20, 12 pod windowsem i podłącz do xboxa. I teraz nie jestem pewien :D jeśli konsola zobaczy wszystkie partycje to formatujesz tylko tą 20gb, jeśli zobaczy wszystko jako całość to nie mam innego pomysłu - nigdy nie sprawdzałem, czy da się tak zrobić bo używałem całego dysku.

Wczytywanie...

Poleć forum